۷ رنگ ساختمانی که هرگز از مد نمی افتند

7 رنگ ساختمانی که هرگز از مد نمی افتند

۷ رنگ ساختمانی که هرگز از مد نمی افتند

رنگ آمیزی ساختمان

رنگ آمیزی دیوارهای داخلی شما می تواند خانه شما را سرزنده تر کند، انتخاب رنگ مناسب بخشی اساسی در این فرآیند است. به نظر می رسد رنگ های مرسوم، مد روز در آن زمان ایده خوبی به نظر می رسند، اما این رنگ ها اغلب مردم را به زودی خسته می کنند.در ادامه این ۷ رنگ ساختمانی را بررسی خواهیم کرد.

7 رنگ ساختمانی که هرگز از مد نمی افتند

سفید یک رنگ کلاسیک است و در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود است. آن دسته از رنگ های سفید که مایل به زرد هستند، باعث می شوند که وسایل منزل قدیمی تر به نظر برسند. سفیدهای خاکستری ظاهری تمیز و مرتب ارائه می دهند. سفید روشن همیشه انتخاب خوبی برای سقف ها است. خاکستری ها کلاسیک هستند و در طیفی از سایه ها وجود دارند، از تن قهوه ای گرفته تا رنگ های روشن و مایل به آبی. اگر رنگ سفید یا خاکستری را بیش از حد خسته کننده می دانید و می خواهید رنگ روشن داشته باشید، بهتر است رنگی که انتخاب می کنید از طیف رنگ های روشن باشد. رنگ هلویی، آبی کم رنگ و صورتی کم رنگ، از موارد دلخواه سنتی هستند که می توانند فضای اتاق را تغییر دهند.

هیچ چیز نمی تواند مانند نقاشی و رنگ دیوارهای خانه را زنده کند یا به آن ها جان ببخشد. پس به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که از رنگ سفید دیوارهای خانه تان خسته شده باشید و بخواهید آن ها را تغییر دهید. هر چند که رنگ سفید یکی از چندین رنگی است که هیچ وقت از مد نمی افتد. یکی از راه هایی که برای رسیدن به این هدف انجام می شود این است که همه دیوارها را سفید بگذاریم و فقط یکی از آن ها را به رنگی دیگر رنگ آمیزی نماییم.

چندین رنگ ساختمان که هیچ وقت از مد نمی افتند

آبی

آبی های تیره همیشه برای فضا خانه محبوب هستند، اما به طور کلی، آبی رنگی است که برای قدرت تحول شگفت انگیز آن استفاده می شود. این رنگ انعکاس دهنده تن های آرامش بخش دریا و آسمان است و در اتاق ها جذابیت بی انتهایی ایجاد می کند. یک رنگ آبی تیره، فضایی را ایجاد می کند که آرامش بخش است. آبی رنگی است که با همه چیز جور در می آید، خواه می توانید رنگ آبی را با سایه مختلف تیره و روشن انتخاب کنید‌.

هر ساله رنگ های جدید با نام های پر زرق و برق منتشر می شوند. سبک تزئین داخلی منزل شما هرچه باشد، رنگ های مختلفی وجود دارد که متناسب با آن است. با این حال، گاهی اوقات تشخیص اینکه کدام رنگ ها مد روز هستند، مشکل است. هنگام انتخاب رنگ ها، به یاد داشته باشید که مدت زیادی با این رنگ ها زندگی خواهید کرد.

سفید و خنثی

سفید و و رنگ های گرم و خنثی می توانند متناسب با هر نوع رنگی باشند که شما به دنبال آن هستید و برای کسانی که به دنبال رنگ آمیزی دیوارها، مبلمان، کابینت ها و سایر سطوح بزرگ هستند که انتظار می رود تا سال های سال به سبک خود باقی بمانند، یک انتخاب مطمئن است. رنگ سفید و سیاه دو رنگی هستند که همواره به عنوان رنگ‌های روز می‌ توان از آن‌ها استفاده نمود. آن چیزی که باعث کلاسیک شدن این دو رنگ می‌شود، دکوراسیون های متنوعی است که در کنار آن‌ها می‌ توان ایجاد کرد.

خاکستری

اخیراً، رنگ خاکستری در رنگ ها و طرح های مختلف برای خانه ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. در سال ۲۰۱۷، رنگ خاکستری برنده جایزه “محبوب ترین رنگ” برای طراحی خانه شد.

رنگ کلاسیک بژ با آبی و سبز و خاکستری

رنگ بژ یکی دیگر از رنگ‌های خنثی و مناسب برای ترکیب رنگ کلاسیک است. این رنگ اگر به درستی در کنار مکمل‌هایش قرار بگیرد، فضای دکوراسیون شما را بسیار شیک و متفاوت خواهد کرد. رنگ بژ را می‌ توان به آسانی با رنگ خاکستری ترکیب کرد. استفاده از مبلمان خاکستری در کنار دیوارها به رنگ بژ، جلوه‌ای فوق ‌العاده و کلاسیک در اتاق نشیمن و یا پذیرایی شما ایجاد خواهد کرد.

سبز

رنگ سبز با طبیعت و جهان طبیعی در ارتباط است. رنگ سبز به عنوان یک رنگ روشن باعث محبوبیت در بین افراد شده است. سبز رنگی است که هیچ وقت از مد نمی افتد.

رنگ کلاسیک سفید شیری با قهوه‌ای و سبز

رنگ سفید شیری از آن دسته رنگ‌های گرم است که می‌توان در ترکیب رنگ کلاسیک از آن به خوبی استفاده نمود. این رنگ بسیار دلنشین و شیک را می‌توان در کنار رنگ‌های مکمل قهوه‌ای و سبز در دکوراسیون به کار برد و یک کنتراست زیبا، جذاب و شاداب ایجاد نمود.

زرد

گفته می شود که رنگ زرد شادی را به ارمغان می آورد و رنگ زرد کمرنگ می تواند لحنی خوشامد گو و شاد را به خانه وارد کند.

ما در این مقاله شما را با چندین رنگی که هیچ وقت از مد نمی افتد آشنا کردیم، شما می توانید با توجه به سلیقه خود از این رنگ ها برای دکوراسیون داخلی خانه خود استفاده کنید.

قیمت رنگ ساختمانی و یا خرید رنگ ساختمانی

برای اطلاع از قیمت رنگ ساختمانی و یا خرید رنگ ساختمانی می توانید با واحد فروش رنگ ساختمان کریوند تماس بگیرید .


تلفن کارخانه: ۰۶۶۴۳۳۳۳۴۱۲

ایمیل:info@korivand.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی