مأموریت و چشم انداز

مأموریت ما

مأموریت ما، تولید و عرضه محصولات باکیفیت و قیمت رقابتی است، به طوری که همگان، ازمحصولات تولیدی شرکت رنگ سازی کریوند، با افتخار ایرانی بودن نام ببرند.

این شرکت با ارزش‌ آفرینی و نوآوری در حوزه تولید رنگ های با کیفیت ساختمانی و صنعتی و با به‌کارگیری فناوری‌های روز دنیا در تولید و عرضه انواع رنگ های مختلف و تینر، با تأکید بر تأمین مشتریان داخلی و خارجی فعالیت دارد.

چشم انداز شرکت کریوند

چشم انداز شرکت رنگ سازی کریوند با عنایت به خداوند متعال تبدیل به یکی از بزرگترین صنایع تولید انواع رنگ های صنعتی ، رنگ ساختمانی، تینر و … با بهترین کیفیت، مناسب تریت قیمت و ویژگیهای منحصر به فرد است. این شرکت در ایران با شناسایی فرصت‌های بازار، نیازهای حال و آینده مشتریان را برآورده کرده و با استفاده از آخرین متد دنیا در زمینه رنگ سازی، محصولات باکیفیت، ارائه خدمات حرفه‌ای فروش و پس از فروش، ‌همکاری‌های راهبردی‌، نیروی انسانی کارآمد و فرایندهای رقابتی، جایگاه خود را در منطقه ارتقاء داده است.

همچنین این شرکت در نظر دارد تا سال ۱۴۰۰ ظرفیت تولید محصولات خود را در مقایسه با ظرفیت موجود در سال جاری به دو برابر افزایش دهد و به شرکتی پیشرو در صنعت رنگ ایران تبدیل شود.

فارسی