مزایای خرید رنگ های پلاستیک

مزایای خرید رنگ پلاستیک

رنگ های پلاستیک (لاتکس) از ترکیب آب و پلاستیک به وجود می آیند که امروزه محبوبیت چشم گیری پیدا کرده اند. رنگ در اثر انعکاس نور تولید می شود. یکی از اساسی ترین ابزارهایی که هر طراح نیاز دارد رنگ است.

 رنگ پلاستیک چیست؟

از جمله مزایای خرید رنگ پلاستیک، ظاهری زیبا به دیوارهای خانه شما می دهد و همیشه خانه شما را بی نظیر، بی نقص و همچنین خیره کننده می کند. به عبارت ساده رنگ امولسیون پلاستیکی، رنگ مبتنی بر آب است. این رنگ بر پایه آکریلیک است و یک نمای مات و صاف را به دیوارها می دهد. به دلیل سهولت در استفاده، خاصیت خشک کردن سریع، بو قابل تحمل و قابلیت شستشوی خوب محبوبیت زیادی کسب کرده اند. رنگ های امولسیون پلاستیکی از نظر رطوبت نیز مقاوم هستند. می توانید بدون هیچ مشکلی از آنها در جاهای مرطوب مانند آشپزخانه یا حمام استفاده کنید.

هنگامی که قصد رنگ آمیزی قسمتی از خانه را داریم رنگ های مختلف و موجود در بازار را ارزیابی می کنیم. برای این کار معمولا بهترین رنگ را انتخاب می کنیم. یکی از گزینه های عالی در رنگ آمیزی خانه، خرید رنگ های پلاستیکی است.

شرکت رنگ کریوند با داشتن رنگ های پلاستیکی با کیفیت عالی، خانه های شما را زیباتر می کند.
این رنگ خاص که طی سالها محبوبیت بی نظیری پیدا کرده است. جلوه ای مات و شیک را به دیوارهای خانه می دهد و دارای مزایای بسیاری است.

خرید رنگ پلاستیک

مزایای خرید رنگ های پلاستیک

 1. در انواع مختلفی از رنگ آمیزی قرار می گیرد.

 2. مناسب برای نقاشی خانگی یا کارهای حرفه ای است.

۳٫ روی سطح به خوبی صاف می شود: این رنگ به دیواره های شما یک امولسیون صاف ارائه می دهد و بهترین ارزش را برای پول شما دارد.

۴٫ سریع خشک می شود : رنگهای امولسیون به راحتی قابل استفاده هستند و به سرعت خشک می شوند (در حدود ۱-۲ ساعت)  که این زمان بسیار سریعتر از سایر رنگهای مبتنی بر آب و رنگهای روغنی است.

 5. قابل اشتعال نیست.

 6. به راحتی با صابون و آب تمیز می شود: رنگهای پلاستیکی امولسیون آسان برای تمیز کردن هستند. آنها را می توان بدون هیچ مشکلی از روی دیوار شستشو داد. بهترین کار در مورد رنگهای امولسیون این است که پس از انجام نقاشی، اگر چند قطره از رنگ روی سطوح و کف آن مکان پیدا کردید با یک پارچه مرطوب به آسانی پاک کنید.

۷٫ با آب قابل رقیق شدن است.

 8. خیلی سمی نیست  و بوی کمی دارد:

از آنجایی که این یک رنگ امولسیون بر پایه آب است، بنابراین نسبت به سایر رنگ ها سمیت کمتری دارد. بوی نامطبوع ندارد، VOC های کمتری (ترکیبات آلی فرار) در آن وجود دارد و پوست کمتر تحریک می شود.

  9. در نمای بیرونی خانه با وجود شرایط محیطی ماندگاری زیادی دارد:

رنگهای پلاستیک با دوام از لاتکس اکریلیک خالص و همچنین میکرو رنگدانه ها با کیفیت بالا ساخته شده اند. سطح رنگ نسبتاً سفت و سخت است و باعث دوام می شود. مدت زمان طولانی تر رنگ محفوظ است و قرار گرفتن در معرض آب و نور باعث اختلال در کیفیت رنگ نمی شود. اگر می خواهید دیوار های بیرونی خانه خود را روشن تر کنید، از رنگهای پلاستیکی حاوی فناوری بازتاب خورشیدی برای کاهش جذب حرارت در دیوارها استفاده کنید. به عنوان یک نتیجه، دمای پایین در دیوارها گرما را در تابستان ها کاهش می دهد.

۱۰٫ روی کارهای رنگ داخلی زرد نمی شود: این رنگ های پایه آب برای سقف ها و دیوارها ایده آل هستند. زیرا ضخیم هستند و به راحتی قابل استفاده هستند. از نظر مقاومت در برابر رطوبت نیز می توانند در اتاق های بخار مانند آشپزخانه یا حمام از آنها به راحتی استفاده شوند.

۱۱٫ در برابر کپک مقاومت می کند: احتمال کمی است که کپک روی آنها رشد کند.

۱۲٫ خرید رنگ های پلاستیک از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند: هزینه نقاشی داخلی منزل با رنگ پلاستیکی مناسب است و فواید بسیار زیادی نسبت به رنگ معمولی دارد که بیشتر مردم این رنگ را انتخاب می کنند.

خرید رنگ پلاستیک

۱۳٫ یکی از مزایای بزرگ استفاده از یک رنگ امولسیونی این است که می توان آن را روی هر سطحی مانند رادیاتورهای فلزی، مبلمان چوبی و البته دیوارهای بتونی تزئین کرد. این نقاشی ها در بسیاری موارد قابل استفاده هستند. اعمال امولسیون در رادیاتورهای فلزی تاثیری در خروجی حرارت ندارد.

۱۴٫ استفاده از رنگهای امولسیون پلاستیکی با رنگ روشن، مناطق تاریک خانه شما را روشن می کند.

۱۵٫ رنگ های پلاستیکی سبک هستند و حمل آنها از یک مکان به مکان دیگر آسان است.

نتیجه گیری

رنگ تاثیر زیادی بر زیبایی یک مکان دارد. انواع مختلفی از رنگ برای کاربردهای متفاوت در بازار موجود است. یکی از رنگ های پرکاربرد رنگ پلاستیکی است. این رنگ مبتنی بر آب است. خرید رنگ پلاستیک مزایای بسیاری نسبت به رنگ های دیگر دارد. ازجمله اینکه، به راحتی خشک می شود، قابل اشتعال نیست، خیلی سمی نیست و بوی کمی دارد. ماندگاری زیادی دارد و روی سطوح مختلف قابل استفاده است. در برابر نور، گرما، کپک و آب مقاوم است. به آسانی با آب و صابون شسته می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *