خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی از کریوند

خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی از کریوند

خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی از کریوند

ضد زنگ چیست؟

ضد زنگ آلکیدی بر پایه الکید رزین است که باعث جلوگیری از خوردگی و فرسودگی فلز در برابر رطوبت و نفوذ آب می شود. به نوعی یک عایق مناسب برای انواع فلزها محسوب می شود.

ضد زنگ های مناسب دارای ویژگی های: خاصیت ضد خوردگی، دارای زمان خشک شدن مناسب، قدرت پوشش مناسب، کاربرد آسان و… هستند.

خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی از کریوند

خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی

خرید بهترین ضد زنگ قوی: ضد زنگ (آلکیدی) بر پایه آلکید رزین است. ضد زنگ یکی از رنگ های مورد استفاده جهت این امر هستند که تا حد مطلوبی از سازه های فلزی مانند درب ها و پنجره ها و…در ساختمان ها و کارگاهی و صنعتی چنانچه توسط پوشش های مناسب محافظت نشوند و دچار خوردگی شود، ضد زنگ ها باعث جلوگیری خوردگی و فرسودگی فلز و از رطوبت و نفوذ آب جلو گیری می کنند. ضد زنگ ها میتوانند تا حد رضایت بخشی سطوح را از خوردگی در محیط های با درجه خورندگی متوسط و پایین تر حفاظت نمایند. همان طور که گفته شد ضد زنگ مانند رنگ روغنی بر پایه آلکید رزین است و حلال ضد زنگ تینر است.

خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی از کریوند

برای خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی از کریوند فقط کافی است با شماره ها تماس حاصل فرمایید و متخصصین شرکت رنگ سازی کریوند قیمت خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی موجود در بازار را به شما اعلام می نمایند.

آیا ضد زنگ ها بی رنگ هستند؟

پوشش های ضد زنگ قبل از رنگ زدن سطوح مختلف موجب می شود که سطح مورد نظر پس از رنگ زدن صاف تر گردد و همچنین دوام و عمر رنگ نیز بیش تر می‌ شود.

ضد زنگ های تولید شده در ایران دارای دو رنگ طوسی و قهوه‌ای هستند که نوع طوسی آن  برای زمینه هایی که قرار است بر روی آن ها رنگ های روشن کار شود مورد استفاده قرار می گیرد و نوع قهوه ای آن برای رنگ های تیره کاربرد دارد.

انواع ضد زنگ

  • ضد زنگ روغنی
  • ضد زنگ‌ آلکیدی

ضد زنگ های آلکیدی و  روغنی میتوان اشاره کرد. حلال ضد زنگ تینر روغنی یکی از اصلی ترین مواد در صنعت رنگ می باشد و از ویژگی های بارز تینر روغنی به قدرت تبخیر مناسب و قدرت حلالیت و شفاف بودن اشاره نمود. تینر فوری از مخلوط کردن چند حلال درست می شود.

ضد زنگ آلکیدی برای کاربرد در شرایط سازه ها و لوازم خانگی و…پیشنهاد می شود. زمان خشک شدن، دوام، چسبندگی و قدرت پوشانندگی مناسب از مزایای این محصول می باشد. ضد زنگ آلكيدی ماندگار، تهيه آن بر پایه رزین‌ آلکید است، اکثرا در شرايط آب و هوای معتدل جهت حفاظت از سطوح آهنی، سازه‌های فلزی در محيط‌های ساختمانی و سوله‌های صنعتی پيشنهاد می ‌شود.

طریقه مصرف ضد زنگ

  • ابتدا سطوح فلزی را سمباده زده تا به طور کامل از رنگ‌های قبلی و هر گونه زنگ زدگی خالی شود.
  • سپس به وسیله یک پارچه آغشته به تینر سطحوح را تمیز کنید.
  • سپس در یک ظرف مقدار مورد نیاز از ضد زنگ را با مقدار کافی تینر رقیق کنید.
  • با توجه به نوع کاربرد از وسایل اعمال (قلم‌مو، پیستوله و… ) مناسب استفاده کنید.
  • پس از اعمال یکنواخت بر روی سطح اجازه دهید تا به طور کامل خشک شود.

نحوه نگهداری ضد زنگ

بعد از مصرف درب ظرف را محکم ببندید. بهترين زمان مصرف در صورت رعايت شرايط انبارداري مناسب تا ۲۴ ماه پس از تاريخ توليد مي باشد.

محتویات ظرف در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری شود.

فولاد ضد زنگ چیست؟

فولاد ضد زنگ دارای مقادیر منحصر به فرد بسیاری است که اغلب توسط مهندسان و طراحان دست کم گرفته می شود، زیرا تصور می شود از هزینه اولیه بالاتر است اما از آنجا که فولاد ضد زنگ یکی از با دوام ترین فلزات است، در کل عمر یک پروژه یکی از بهترین گزینه ها است.

نتیجه گیری

ضد زنگ بر پایه الکید رزین است که باعث جلوگیری از خوردگی و فرسودگی فلز در برابر رطوبت و نفوذ آب می شود. همانطور که در بالا اشاره کردیم ضد زنگ ها انواع مختلفی دارند. شما می توانید برای خرید بهترین ضد زنگ قوی ایرانی از کریوند با کارشناسان شرکت رنگ سازی کریوند تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی