شخصیت شناسی بر اساس رنگ اتومبیل

شخصیت شناسی رنگ اتومبیل

رنگ اتومبیل شما درباره شخصیت شما چه می گوید؟

آیا می دانید رنگ ماشین شما چیزهایی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد؟ در واقع می تواند به عنوان یک “میانبر روانی” عمل کند که بیانگر این که است  چگونه جهان درباره شخصیت ما فکر می کند. در مقاله راهنمای خرید رنگ اتومبیل به طور کامل به این موضوع اشاره کردیم . در این مقاله به شخصیت شناسی رنگ ماشین می پردازیم.

درست مثل اثر انگشت، همه ما به نوعی ویژه هستیم. به این دلیل است که ما از خیلی چیزهای کوچک تشکیل شده ایم که چیزهای زیادی راجع به اینکه ما چه کسی هستیم می گویند. اغلب، ما فکر می کنیم ترجیحات ما کاملاً دلخواه است؛ مثلا وقتی که نوع خاصی از دسر را دوست داریم یا از نژاد سگ خاصی حمایت می کنیم، یا در موقعیت رانندگی خاصی احساس راحتی می کنیم.

در حالی که ممکن است این چیزها بی معنی به نظر برسند، در واقع از چیزهای بسیار خصوصی درمورد اینکه واقعاً چه کسی هستیم پرده برمی دارند. به عنوان مثال، گرچه سایر فاکتورها مانند مارکها و مدلها می توانند بر رنگ خودرو تأثیر بگذارند، ما همیشه به سمت یک رنگ مشخص متمایل می شویم و همیشه چیزهای جالبی درباره این انتخاب نهفته است.

برای دیدن اینکه آیا ماشین شما با شخصیت شما مطابقت دارد، فقط موارد زیر را مشاهده کنید. شخصاً از نتایج حیرت کردم.

کدام رنگ ماشین را انتخاب می کنید؟ آیا رنگ خودرویی است که شما در زندگی واقعی دارید؟

شخصیت شناسی رنگ ماشین
تولید کننده رنگ اتومبیل کریوند

شخصیت شناسی رنگ ماشین به ما چه می گوید؟

قرمز

قرمز اغلب رنگی است که توسط افرادی انتخاب می شود که دارای لک های زندگی هستند. آنها برون گرا، پرخاشگر ،سرگرم کننده و تکانشی هستند. یا آنها شخصی هستند که می خواهند این مدلی باشند! اگر ماشین شما قرمز است، به احتمال زیاد بلندپرواز و مصمم هستید که تمام توان خود را از زندگی بکار بگیرید.

در شخصیت شناسی رنگ ماشین، شما تمایل به بی قرار بودن و برون گرا بودن دارید، بنابراین گاهی اوقات وقتی کسی به یکی از کاستی های شما اشاره می کند شوکه می شوید. شما یک فرد معتبر هستید که اغلب زندگی اجتماعی دارید.

کسی که سوار ماشین قرمز می شود به جهانیان می گوید که ” از طرف من چیزی چشمگیر به شما نشان داده شده است. مارکی کوپرمن، استاد تئوری رنگ در مدرسه طراحی پارسونز در شهر نیویورک، می گوید: ” اشخاصی که رنگ خودرو قرمز دوست دارند شخصیت معادل یک نمایشگاه دهنده هستند.”

خاکستری

اگر ماشین خاکستری دارید ، می دانید که بین نقره ای و خاکستری تفاوت وجود دارد.

مارکی کوپرمن می گوید: “راننده ماشین خاکستری نمی خواهد ایستادگی کند.” “و بین نقره ای و خاکستری، دومی بدون نسخه است. خاکستری لازم نیست (یا نمی خواهد) به اندازه نقره ای چشمک زن باشد، و کرامت، سنت و بلوغ بیشتری را نشان دهد. “

خاکستری رنگ احتیاط و سازش است. شما زندگی با آرامش را بیشتر ترجیح می دهید تا از آنکه با فراز و نشیب های بزرگ زندگی کنید، دوست دارید زندگیتان بر روی یک حرکت یکنواخت اجرا شود.

نقره ای

اگر ماشین نقره ای دوست دارید می خواهید کاری خلاقانه، با صرفه جویی در تجارت داشته باشید.

رنگ خنثی استثنایی نقره ای روی اتومبیل به این معنی است که برای زندگی شلوغ شما بسیار عالی است. شما به احتمال زیاد از شغل یا حوزه کاری خود لذت می برید، اما تمایل به کمی کار بیش از حد دارید.

بر خلاف رنگ خاکستری، یک ماشین نقره ای دارای یک رنگ فلزی است که به وسایل استیل ضدزنگ و فن آوری مدرن شباهت دارد و این نشانگر کسی است که پیشرفته است. در اصل، رنگ کلاسیک براق به نظر می رسد، دقیقاً مثل شما، یا اینکه دوست دارید اینطور به نظر برسید.

“سالی آگوستین”، روانشناس محیط، می گوید: “یک ماشین نقره ای رنگ نشانگر این است که شما یک خانم درجه یک یا آقایانی به دنبال پیشرفت هستید.” “وضعیت شما در جهان عالی است، و شما نمی ترسید که آن را نشان دهید.”

شخصیت شناسی رنگ ماشین
خرید رنگ اتومبیل شرکت کریوند

آبی

اگر ماشین آبی دارید، لزوماً به معنای این نیست که شما یک مورد مثل بلوز دارید. در عوض، اتومبیل های آبی به عنوان قطره ای کوچک از آسمان آفتابی در بزرگراه ها یا خیابان های دیگر خاکستری و تاریک عمل می کنند.

اگر صاحب یک ماشین آبی هستید، دلسوز، خوش بین، با ثبات، صادق و بی سر و صدا هستید. دوست دارید به خاطر یک احساس قوی از خود تحسین شوید.

سالی آگوستین خاطرنشان می کند که “مادرها ممکن است آبی را انتخاب کنند، که ظاهری زیبا و پایدار از خانواده را نشان می دهد.”

اگرچه ممکن است شما به رفتار پرتلاش و با ظن مشکوک باشید، اما به اندازه کافی درونگرا و حساس هستید که سعی می کنید با کسی که در ابتدا با او ارتباط نداشته اید، خصوصیات مشترکی پیدا کنید.

سبز

اگر ماشین سبز دارید، احساس بسیار قوی ای به خود دارید و به آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند اهمیتی نمی دهید.

به گفته مارسی کوپرمن، محبوبیت اتومبیل های سبز “در دهه ۱۹۹۰ به اوج خود رسید و اکنون ما در میان واکنش های جدی علیه سبز هستیم و تعداد کمتری از اتومبیل های سبز در نمایشگاه ها و جاده ها وجود دارد.”

این بدان معنی است که شما احساس نمی کنید لازم باشد که از روندها پیروی کنید و دوست دارید به ضرب و آهنگ طبل خودتان بپردازید.

سبز همچنین با طبیعت ارتباط تنگاتنگی دارد، بنابراین ممکن است هنگام دیدن یک منظره زیبا بایستید و نظاره گر آن باشید و دوست دارید ماشین خود را با سوخت دوستدار محیط زیست پر کنید.

شما ملایم و صبور هستید، اما طبیعت صلح دوستانه شما دیگران را وسوسه می کند تا بعضی اوقات از شما استفاده کنند.

قهوه ای / بژ / شامپاین

اگر اتومبیل شما قهوه ای یا بژ است، شما زیرک و صادق هستید، اگرچه گاهی اوقات تمایل دارید پای خود را در دهان خود بگذارید.

شما ترجیح می دهید یک ماشین کار راه بنداز که مدت زمان طولانی مورد استفاده باشد داشته باشید، به جای اینکه یک ماشین آراسته به چرم داخلی و وسایل چشمک زن باشد.

مارسی کوپرمن، در شخصیت شناسی رنگ ماشین می گوید: “کسی که قهوه ای را ترجیح می دهد، واقعاً نمی خواهد چیز جدیدی بخرد.” او فقط می خواهد زندگی خود را بگذراند. او به سبک اهمیت نمی دهد و ممکن است یک اتومبیل را تا زمان سقوط نگه دارد. “

طلایی / زرد

زرد و طلایی رنگهای شادی و خوشبختی هستند. بنابراین، اگر قصد خرید رنگ اتومبیل زرد رنگ را دارید، مطمئناً این جمله زندگی شماست، “نگران نباش وخوشحال باش.”

شما رویاپرداز، خردمند، خوش مشرب و ذهنی عالی برای تجارت هستید.

شما همچنین ممکن است جوان باشید و یا از نظر دل جوان. مارکی کوپرمن می گوید: “بچه ها در دهه جدید خود از رنگ های روشن تر استقبال می کنند.” آنها شکل های کوچک، جسورانه تر و رنگ های روشن را دوست دارند. “رنگ روشن به نظر نمی رسد که خطری برای آنها باشد.”

شخصیت شناسی رنگ ماشین

نارنجی

ممکن است رنگ نارنجی برای یک اتومبیل رنگی بدی به نظر برسد، اما اگر ماشین شما به این رنگ است، این بدان معنی است که شما به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید.

اگر شما در حال رانندگی یک ماشین نارنجی هستید، به دنیا می گویید ، “من با توجه به پول خود کار خوبی  انجام می دهم.”

شما همچنین می گویید ، “نگاه کن دنیا، من مبلغ زیادی را برای این خرید خود صرفه جویی کردم!” شما ترجیح می دهید پول خود را (مانند یک ماشین خوب) سرمایه گذاری کنید تا اینکه ریسک کنید.

شما همچنین نمی ترسید هنگام صحبت از چیزهایی که دوست دارید، این چیزها خاص نباشند. مثلا نارنجی محبوب ترین رنگ اتومبیل در ایالات متحده است، اما شما اهمیتی نمی دهید!

سیاه

وقتی فکر می کنیم که خودمان را به رنگ سیاه تزیین کنیم، اغلب به فکر مهمانی های همراه با کراوات سیاه و لباس های کوکتل هستیم. این یک رنگ لوکس و زیبا است.

اگر ماشین شما مشکی است، شما با آبرو و شریف هستید. شما می خواهید ظاهر رمز و رازگونه ای به زندگی ببخشید، اما ممکن است آرزوی عمق بیشتر زندگی خود را داشته باشید. با این حال، شما هنوز هم مهم و همیشه در کنترل هستید.

کوپرمن می گوید: “سیاه یک رنگ قدرت است ،”

سفید

شخصیت شناسی رنگ ماشین بر اساس رنگ سفید با صداقت و پاکی همراه است. اگر ماشین شما سفید است، شما آرزوهای زیبایی دارید و برای کمال تلاش می کنید. با این حال، گاهی اوقات، خود را مشتاق زندگی ساده تر می کنید.

آگوستین می گوید، اگر شما در حال رانندگی یک ماشین سفید هستید، می خواهید چهره ای تازه و جوان و مدرن را به دنیای بیرون ارائه دهید. او به مارک های معاصر، مانند اپل، اشاره دارد که از رنگ سفید برای انتقال طراوت و مدرنیته استفاده می کنند.

رنگهایی که ذکر نکردیم

دقیقاً مثل اتومبیل خود، شما یک نوع هستید. شما به مد و لباس اهمیت نمی دهید، بلکه ترجیح می دهید روی کیفیت، ساخت و یا مدل ماشین خود تمرکز کنید.

شاید شما اتومبیل خود را سفارشی کرده یا کلاسیکی را بازسازی کنید که رنگی را که دیگر رواج ندارد، تغییر دهید.

به هر دلیلی ، یک چیز وجود دارد که کاملاً واضح است، شما به همان اندازه دوست دارید که اتومبیل خود را بسازید و دوست دارید چیزی کاملاً شخصی خود را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی