انتخاب رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی منزل

در این مقاله قصد داریم شما را با رنگ های متناسب برای دکوراسیون داخلی منزل آشنا کنیم.

محبوب ترین رنگ خانه های امروز

امروزه، رنگ سفید همچنان یکی از محبوب ترین رنگ های خانه است اما رنگ های دیگر مانند کرم، بژ، زرد و سایه های روشن تر از خاکستری و آبی از آن عقب نیستند. بسیاری از صاحبان خانه که به رنگ های تیره علاقه دارند رنگ قهوه ای را برای فضای داخلی ترجیح می دهند و این امر ورود آن را در محبوب ترین لیست رنگ خانه ما نشان داده است. سفید به دلیل خنثی بودن محبوبیت خود را حفظ کرده و “تصویری تمیز” ارائه می دهد که می تواند شخصی سازی شود. می توان با رنگ های تزئینات و پنجره ها / کرکره ها و غیره بازی کرد – در این قسمت رنگ آبی مورد علاقه بسیاری قرار گرفته است. در حقیقت: خانه های سفید با تزئینات آبی ترجیحات استاندارد در مورد رنگ های بیرونی خانه است.

انتخاب رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی منزل

راهنمای انتخاب رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی منزل:

رنگ های محبوب که به فروش خانه شما کمک می کند

یک بررسی املاک و مستغلات نشان داده است که به نظر می رسد اکثر خریداران (تقریباً ۴۰٪) خانه هایی با فضای داخلی سفید را ترجیح می دهند. کارشناسان توصیه می کنند هنگام رنگ آمیزی مجدد خانه، رنگ سفید یک انتخاب مطمئن است و می توان رنگ سقف ها را سفید انتخاب کرد. دومین رنگ محبوب پس از سفید بژ است. با این وجود معماران و طراحان خبره، صاحبان خانه به سبک ویکتوریایی را احتیاط می کنند تا از استفاده از بژ خودداری کنند، زیرا چنین خانه هایی در رنگ های تیره تر که می توانند ویژگی های آنها را پدید آورند، بهتر هستند.

محبوب ترین رنگ های خانه برای فضای داخلی

به غیر از محبوب ترین رنگ های خانه برای نمای بیرونی، می توانید برخی از محبوب ترین رنگ ها را برای فضای داخلی آن نیز پیاده سازی کنید. یک بررسی نشان داده است که آشپزخانه ها در رنگ های نارنجی و قرمز به سرعت به فروش می رسند، در حالی که بسیاری از خریداران خانه، رنگ آبی را برای دیوار اتاق خواب خود بسیار دوست دارند. هنگام تلاش برای فروش خانه باید از رنگ سبز کم استفاده شود. می توانید از آن در پشت پرده ها استفاده کنید یا اگر اصرار دارید می توانید آن را با رنگ آبی ترکیب کنید تا جلوه ای آرام به اتاق بدهد.

۵ رنگ برتر برای دکوراسیون داخلی منزل

اتاق نشیمن چیزهایی را تشکیل می دهد که اوقات فراغت، راحتی و با هم بودن شما را به خانه تبدیل می کند. این مکان برای خاطرات بی شمار و لحظات آرام است. بنابراین تعجب آور نیست که رنگ های رنگی اتاق نشیمن تأثیر زیادی بر روحیه کلی خانه شما دارند. بسته به شخصیت منحصر به فرد شما، فضای خانه شما می تواند تسکین دهنده یا بیانگر آرامش باشد. این می تواند جذابیت به سبک قدیمی یا جذابیت مدرن داشته باشد. سبک شما هرچه باشد، این رنگهای زیبا و جذاب بهترین گزینه برای اتاق نشیمن شما هستند، خواه به دنبال استخدام یک نقاش باشید یا اینکه خودتان این کار را انجام دهید.

انتخاب رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی منزل:

۱٫ سبز

رنگ سبز هماهنگی و تجدید است. از آنجا که رنگ جهان طبیعی را بازتاب می دهد، یکی از بهترین رنگ ها برای اتاق نشیمن است. اگر فضای لازم (یا انرژی) برای گیاهان خانگی را ندارید، دیوارهای سبز جوشان زندگی مورد نیاز اتاق نشیمن شما خواهد بود. سبز می تواند همزمان تازه و زیبا باشد. این گزینه مناسب برای کسانی است که رنگ های خنثی را خیلی کسل کننده می دانند.

۲٫ خاکستری

دیوارهای خاکستری فضای اتاق نشیمن شما را بیشتر جادار می کند. یک اتاق خاکستری زیبا، مناسب دکوراسیون مدرنیسم و ​​همچنین مجموعه های قدیمی است. اگر دوست دارید تکه رنگ های مختلف را تجربه کنید، دیوارهای اتاق نشیمن خاکستری زمینه خوبی برای هنر شما ایجاد می کنند. خاکستری یک رنگ خنثی محبوب برای هر اتاق در خانه است، اما به خصوص در اتاق نشیمن پیچیده به نظر می رسد. خاکستری از محبوب ترین رنگ های اتاق نشیمن است.

۳٫ آبی

آبی رنگ مورد علاقه آمریکایی ها است، بنابراین برای اتاقی که همه را دور هم جمع می کند بی روح است. یک اتاق نشیمن آبی یک اثر آرام بخش بر روی خانه شما دارد. بسیاری از سایه های جذاب آبی وجود دارد و همه آنها با رنگ های خنثی مانند قهوه ای و کرم به خوبی مطابقت دارند. اگر اتاق نشیمن شما کف چوبی دارد، رنگ آبی یک انتخاب شیک است. اتاق های نشیمن آبی تمیز و منظم به نظر می رسند.

۴٫ بژ

بژ برای طراحان داخلی خنثی است. رنگ قابل اطمینان سادگی پارچه های خام را تداعی می کند. یک اتاق نشیمن بژ برای یک دکوراتور که عاشق ظاهر مینیمالیستی است ضروری است. داغترین روند طراحی شامل جمعیت اتاق نشیمن با سایه های مختلف سفید است. دیوارهای بژ و ظریف صحنه را برای این جلوه خیره کننده و درجه یک آماده می کنند. بژ یکی از رنگ های اتاق نشیمن است که مردم بارها و بارها آن را انتخاب می کنند.

۵٫ سیاه

رنگ مشکی بارزترین رنگ برای اتاق نشیمن نیست – اما این چیزی است که آن را بسیار عالی می کند. یک اتاق نشیمن با دیوارهای سیاه غیر منتظره و چشمگیر است. جزئیات معماری در اتاق بیشتر جلب توجه می کند. مبلمان شما در پس زمینه تاریک ظاهر می شود. اگر اتاق نشیمن شما آفتاب زیادی می گیرد، دیوارهای سیاه می توانند تابش نور طبیعی را تعدیل کنند. روش های زیادی برای طراحی اتاق نشیمن مشکی وجود دارد، و همه آنها جملات محکمی را ارائه می دهند که مرکز اصلی خانه شما خواهد بود.

در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی منزل راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی