رنگ اتومبیل خود را انتخاب کنید

رنگ اتومبیل خود را انتخاب کنید

رنگ اتومبیل خود را انتخاب کنید

چگونه رنگ اتومبیل خود را انتخاب کنیم؟

هنگامی که به دنبال خرید وسیله نقلیه جدیدی هستید، احتمالاً می خواهید اتومبیلی را پیدا کنید که دارای بیشترین ویژگی های ایمنی برای محافظت از شما در یک تصادف باشد. در حالی که فناوری ایمنی می تواند به شما در جلوگیری از صدمات کمک کند، اما ممکن است آن ها نتوانند از وقوع حوادث جلوگیری کنند. یکی از ویژگی های یک وسیله نقلیه که ممکن است هنگام ایمنی به آن فکر نکنید، رنگ وسیله نقلیه شماست. بیشتر افراد رنگ اتومبیل خود را بر اساس شکل ظاهری آن انتخاب می کنند. ممکن است بخواهید در مورد رنگ اتومبیلی که انتخاب می کنید با دقت فکر کنید. محققان دریافته اند که رنگ یک وسیله نقلیه با خطر درگیری در آن ارتباط دارد. اگر وسیله نقلیه شما یکی از خطرناکترین رنگ ها باشد، ممکن است خطر تصادف را افزایش دهد. اگر رنگ اتومبیل یکی از مهم ترین عوامل خرید وسیله نقلیه شماست، شما تنها نیستید. اگر رنگ خودرو مورد نظرشان در دسترس نباشد، تقریباً یک سوم خریداران اتومبیل از معامله دور می شوند. بیاموزید که چگونه با خودرو بعدی خود رنگی را که برای طولانی مدت دوست دارید انتخاب کنید.

رنگ اتومبیل خود را انتخاب کنید

رنگی را انتخاب کنید که منحصر به فرد شما باشد

اگر عاشق یک رنگ شدید، کمی وقت بگذارید و ببینید آیا می توانید سال ها از آن استفاده کنید یا خیر. اگر نمی توانید آن را از ذهن خود بیرون کنید.

موارد خنثی محبوب را انتخاب کنید

محبوب ترین رنگ خودرو در سراسر جهان سفید، سیاه، خاکستری و نقره ای است. اگرچه این رنگ ها سال به سال ممکن است در لیست های برتر تجارت کنند، اما به طور مداوم مورد علاقه قرار گرفته اند.

رنگ های پررنگ را انتخاب کنید

اگر به رنگ جدید مرسوم، مد روز علاقه دارید، منتظر خرید آن نباشید. چراکه محققان می گویند”رنگ های جدید معمولاً برای کوتاه مدت در دسترس هستند.” اگر رنگی را که دوست دارید، ممکن است سال آینده در دسترس نباشد. بزرگترین روند رنگی که در حال حاضر رو به افزایش است رنگ آبی است، دیگر رنگ ها عبارتند از:

• رنگ های طبیعی که تأثیر آگاهی از محیط زیست را نشان می دهد

• رنگ های تیره و چشمگیر برای نشان دادن قدرت

چگونه از ماشین استفاده می شود؟

نحوه استفاده شما از ماشین می تواند بر رنگ انتخاب شده تأثیر بگذارد. آیا از اتومبیل به عنوان تاکسی جاده ای، وسیله حمل و نقل خانوادگی یا خودروی شخصی خود استفاده می کنید؟

• برای صاحبان مشاغل کوچک که از وسیله نقلیه خود به عنوان اتومبیل شرکتی استفاده می کنند و ممکن است بخواهند تصاویر گرافیکی، عکس برگردان یا سایر تبلیغات را در آن قرار دهند، وسیله نقلیه سفید یا رنگ روشن گزینه خوبی است زیرا گرافیک می تواند بیشتر دیده شود.

• برای یک وسیله نقلیه شخصی، رنگ های روشن می توانند ساییدگی و کثیفی بیشتری نشان دهند، در حالی که رنگ های روشن ممکن است کمی “پر زرق و برق” باشند، بنابراین یک رنگ تیره، خنثی  را در نظر بگیرید. برای یک وسیله نقلیه شخصی، انتخاب ها بیشتر بر اساس اولویت و قیمت است.

در زمان هایی که شما به هر دلیلی مایل به رنگ آمیزی کامل خودرو خود هستید، مانند زمانی که شما یک خودرو قدیمی را باز سازی می کنید و یا قصد تغییر رنگ خودرو دارید. در این مواقع رنگ خودرو شما نیازی به ساخته شدن و یا یکسان شدن با بقیه قسمتهای خودرو ندارد پس فقط کافی است کد رنگ خودرو را به یاد داشته باشید.

بیایید در اینجا با موارد واضح مقابله کنیم. رنگی که روی ماشین خود دوست دارید، بیش از آنچه دیگران پیشنهاد می کنند مهم است. شما آبی می خواهید، همسرتان نقره ای می خواهد. شما آبی می خواهید و بهترین دوست شما رنگ زرد را پیشنهاد می کند. شما آبی می خواهید، اما یک فروشنده می گوید که او آن ماشین سیاه را دوست دارد. سلیقه این افراد چه اهمیتی؟ واقعیت این است که شما آبی می خواهید. اولویت شما در درجه اول قرار دارد و افراد دیگر باید به آن احترام بگذارند.

خرید آنلاین انواع رنگ اتومبیل

در عصری زندگی میکنیم که اکثر افراد علاقه به خرید رنگ اتومبیل بصورت آنلاین هستند،رنگ سازی کریوند این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که در صورت نیاز به ثبت آنلاین میتواندد به راحتی درخواست خود را ثبت نمایند، تیم پشتیبانی ما به سرعت درخواست شما را پیگیری خواهد کرد.

خرید رنگ اتومبیل از طریق شرکت رنگ سازی کریوند

همواره خرید از تولید کننده امکان رسیدن به مناسب ترین قیمت و مشاهده رنج کاملی از انواع رنگ را برای شما فراهم میکند.

شرکت رنگ سازی کریوند سالهاست که در زمینه تولید انواع رنگ فعالیت دارد و مفتخریم که حیطه وسیعی ازانواع رنگ اتومبیل را در با بهترین قیمت ممکن به شما ارائه میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی