ترکیب رنگ روغنی با تینر

ترکیب رنگ روغنی با تینر

ترکیب رنگ روغنی با تینر

نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر چگونه به رنگ آميزی زيبا و جذاب كمك می كند؟

اگر شما یک ترکیب عالی رنگ روغنی و تینر را انجام دهید، می توانید یک‌ رنگ آمیزی زیبا و جذاب در پی داشته باشید. اگر یک پروژه رنگ آمیزی ساختمان را شروع می کنید، ممکن است برای انجام کار از رنگ های روغنی استفاده کنید. در حالی که رنگ روغن روی یک محصول نهایی زیبا به نظر می رسد، در ابتدا می توان آن را کمی دشوار دانست. اگر روی یک پروژه نقاشی مسکونی یا تجاری کار می کنید، مقادیر کمی از سقز یا تینر را با بقیه رنگ خود مخلوط کنید. اگر یک نقاش هنری هستید، روغن بذر کتان و مواد معدنی را با هم مخلوط کنید تا به شما کمک کند تا رنگ شما رقیق تر شود. با داشتن نسبت مناسب رنگ و تینر، شما در راه ایجاد یک محصول نهایی زیبا و جذاب هستید!

ترکیب رنگ روغنی با تینر

وسایل نقاشی خود را در محلی با تهویه مناسب آماده کنید. قبل از کار با هر نوع ماده تینر رنگ، از ماسک استفاده کنید. از آنجایی که این محصولات بخارات سختی را از خود بروز می دهند، شما نباید هیچ ماده رقیق کننده رنگ را مستقیماً استشمام کنید. علاوه بر این، یک فن درست کنید که با قسمت نقاشی شما روبرو باشد، بنابراین هرگونه بخار می تواند به سرعت از اتاق خارج شود.

ترکیب رنگ روغنی با تینر

نسبت ترکیب رنگ روغنی با تینر، يكی از موارد مهم برای رنگ آميزی سطوح است. رنگ های روغنی باعث چسبندگی و براقیت خوبی می شوند؛ و از دوام بالایی برخوردار هستند؛ و در برابر خراش و لك بسیار مقاوم هستند و (در هنگام استفاده از بتونه) بهتر می توان لكه گيری كرد. از آنجایی که رنگ روغنی یک رنگ سفت محسوب می‌شود با قرار گرفتن در معرض هوا ممکن است خشک شود. بنابراین باز ماندن درب قوطی رنگ می‌تواند موجب سخت شدن رنگ شود به همین دلیل است که از تینر رنگ برای رقیق شدن آن نیز استفاده می‌شود. توجه کنید تینری که برای رنگ روغنی استفاده می‌شود قابل استفاده برای رقیق کردن رنگ لاتکس نیست.

چگونه رنگ روغنی را با تینر حل کنیم؟

ماندگاری رنگ بر پایه روغن نسبت به رنگها ی پایه آب بسیار بیشتر است. اگرچه استفاده از رنگ بر اساس آب معمولاً بیشتر برای رنگ آمیزی داخلی مورد استفاده قرار می گیرد، اما مواردی وجود دارد که رنگ بر پایه روغن گزینه بهتری است. با توجه به دوام آن، رنگ پایه روغن برای استفاده تر و تمیز و جذاب در خانه از جمله پایه تخت ها، راه پله، درب و دیوار عالی است. برخلاف رنگ های پایه آب، خشک شدن رنگ روغن بسیار بیشتر طول می کشد و بوی بسیار قوی تری دارد. در بسیاری از مواقع هنگام استفاده از رنگ روغنی، رنگ خیلی ضخیم است و می خواهید آن را رقیق کنید. قوام رنگ شما باید مانند قوام یک کرم سفت باشد. هنگام رقیق کردن رنگ روغنی، به دستکش، ظرف و تینر احتیاج دارید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که تکه های بزرگ یا رنگ خشک شده را بردارید، رنگ خود را درون ظرف بریزید. بعد، به ازای هر سه قسمت رنگ، یک قسمت از تینر اضافه کنید. ماده تینر و رنگ روغن را با هم مخلوط کنید. رنگ را روی سطح آزمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که به قوام مناسب رسیده است. اگر هنوز خیلی سفت است و رقیق نشده، تینر بیشتری اضافه کنید، سپس رنگ روغنی را اضافه کنید. وقتی به حد مناسب رسید، می توانید رنگ آمیزی را شروع کنید.

اینکه آیا می توان یک رنگ را رقیق کرد یا نه، بنابراین می توان آن را با دستگاه اسپری رنگ استفاده کرد، به تولید کننده رنگ بستگی دارد. حتی بهترین سمپاش های رنگ حتی در صورت رقیق شدن نیز قادر به اسپری رنگ بر پایه روغن نیستند. بله، درست است که شما باید اکثر موارد، برای استفاده از رنگ روغنی آن را با تینر به خوبی رقیق کنید.

جهت دریافت قیمت رنگ روغنی ، قیمت تینر و یا خرید رنگ روغنی و همچنین خرید تینر با شرکت رنگ سازی کریوند ، پیشگام در صنایع شیمیایی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی