آیا رنگ مولتی کالر برای اتاق مناسب است؟

Multi-color paint for room

رنگ مولتی کالر

رنگ مولتی کالر برای اتاق مناسب است. زیرا، باعث دلنشین تر و زیبا تر شدن فضا اتاق شما می شود.

رنگ مولتی کالر: استفاده از یک رنگ در هر اتاق خانه یکی از راه های دستیابی به تداوم رنگ است. این بدان معنا نیست که شما باید هر اتاق را با همان رنگ دیوار رنگ کنید، اگرچه اگر رنگ آن زیاد پررنگ یا نباشد می توانید. شما فقط باید از آن رنگ در جایی مهم در هر اتاق استفاده کنید. رنگ های دیگر هر اتاق می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال رنگ قرمز را در نظر بگیرید. اگر سالن ورودی خود را به رنگ قرمز درآورید، یک مبل قرمز را برای اتاق نشیمن کنار ورودی انتخاب کنید.

Multi-color paint for room

سپس، اتاق خواب را با قرار دادن یک فرش شرقی عمدتا قرمز روی زمین و افزودن سایه های ابریشم قرمز به لوستر خود، متصل کنید. در آشپزخانه، چند کاشی قرمز را در صفحه اصلی که بیشتر خنثی است مخلوط کنید و صندلی های قرمز رنگ شده را به سمت میز صبحانه بکشید.

از یک گروه رنگی استفاده کنید

مولتی کالر: حداقل پیچیده ترین راه برای اتصال رنگ ها در سراسر خانه شما استفاده از سه تا پنج رنگ یکسان در هر اتاق است. این بدان معنا نیست که اتاق های شما باید یکسان باشند. برای اینکه متمایز به نظر برسند می توانید از گروه رنگ های متفاوت به عنوان رنگ غالب در هر اتاق استفاده کنید.

مناسب ترین رنگ ها برای اتاق

اگر شما نیاز به تغییر در اتاق خواب دارید، لزوماً نیازی به تغییر فضای کل ندارید. مبلمان اتاق خواب جدید، دکوراسیون و کف می تواند در پایان روز هزینه زیادی داشته باشد و همه از ابتدا تمایل به ایجاد چنین تغییر چشمگیری ندارند. در بسیاری از موارد، تغییر ساده رنگ در یک اتاق می تواند یک فیس لیفت عمده به فضا بدهد.

رنگ صورتی

مدارک و شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد رنگ صورتی آرامش بخش و آرام است. به عنوان مثال، در طول ۴۰ سال گذشته، بازداشتگاه های صورتی باعث آرامش زندانیان شده است. ما فکر می کنیم رنگ برای هر فضای شلوغی که برای تنفس و آرامش به شما یادآوری شود، مناسب است. با ترکیب رنگ صورتی با سایه های پاستلی سبز یا زرد کمرنگ، یک احساس سرگرم کننده ایجاد کنید.

رنگ آبی

در حالی که چند مطالعه اخیر به نقل از Frontiers در روانشناسی نشان داده است که نور آبی باعث افزایش هوشیاری می شود، اما به گفته جان موچل، معمار شهر نیویورک، دیوارهای آبی احساس آرامش و احساسات محافظتی را ایجاد می کنند، که آن را برای اتاق خواب اصلی ایده آل می کند. به دنبال مخلوط کردن سایه های پررنگ آبی با رنگ های روشن تر برای ایجاد تعادل در ظاهر، مانند آبی نیمه شب با آبی آسمانی باشید.

رنگ بنفش

برخلاف سایه های تیره تر بنفش که معمولاً با غم و اندوه و ناامیدی همراه هستند، یاس بنفش هوای رمز و راز دارد و خلاقیت را بیدار می کند. این یک رنگ عالی برای جرقه زدن تخیل در یک اتاق سرگرمی یا کاردستی است. در نظر بگیرید که آن را با یک سایه خنثی مانند خاکستری یا با رنگ های مختلف توت جفت کنید، در این صورت ترکیب بسیار زیبایی بوجود می آید. این رنگ پاستلی آرامبخش است. این دقیقاً همان چیزی است که شما برای انتخاب بهترین رنگ اتاق خواب برای رنگ آمیزی اتاق خواب خود می خواهید. همچنین با رنگ های سفید، سیاه، زرد، آبی یا هر قطعه هنری دیگری که می خواهید به اتاق خواب خود اضافه کنید به خوبی کار می کند.

رنگ بژ کمرنگ

بژ یک رنگ گرم، ظریف، همه کاره است و تمیز به نظر می رسد. بژ کسل کننده نیست، حتی اگر وسایل رنگ پریده ای در مقابل آن داشته باشد. با فضای داخلی واضح و روشن، و فضای وسیع، این احساس سبک و هوایی را در اتاق خواب شما ایجاد می کند، هر وقت پا به آن می گذارید عاشق آن خواهید شد.

رنگ آبی کمرنگ

این برای دکورهای الهام گرفته از ساحل بسیار مناسب است. در اتاق خواب لنگر، یا رنگ های ملایم اقیانوسی و قطعات هنری به دیوار خود اضافه کنید. یا می توانید، مبلمان گرم و قهوه ای را به سراسر اتاق خواب اضافه کنید تا جلوه ای آرام بخش در فضا ایجاد کند. اگر عاشق اقیانوس هستید، این رنگ خوبی برای اتاق خواب شما است.

تمامی رنگ ها برای اتاق مناسب هستند. اما در نظر داشته باشید استفاده چندین رنگ با هم باعث زیباتر به نظر رسیدن فضا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی