خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی

خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی

خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی

رنگ صنعتی

رنگ ها انواع مختلفی دارند. آن ها را در کل می شود به دو بخش ساختمانی و صنعتی دسته بندی کرد. در مطلبی که پیش رو دارید، قرار است درباره شرکت رنگ سازی کروند، رنگ های صنعتی در سراسر کشور، شیوه تولید و همچنین موارد کاربرد آن معلومات جدیدی را خدمت تان ارائه دهیم. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با نحوه خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی آشنا کنیم.

خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی

آشنایی با رنگ صنعتی، کاربرد و انواع آن

رنگ های صنعتی

رنگ های صنعتی مایعات یا پودرهای رنگی هستند که برای محافظت و / یا زیباسازی لایه های زیرین استفاده می شوند. از رنگ های صنعتی در صنایع هوافضا، معماری و ساخت و ساز، خودرو و صنایع الکترونیک استفاده می شود. آنها همچنین در کاربردهای دریایی، پزشکی، نظامی، نوری، دارویی و منسوجات استفاده می شوند. برخی از رنگ های صنعتی با برس یا غلتک استفاده می شوند. برخی دیگر با سیستم های اسپری استفاده می شوند. بسترهای رنگ صنعتی عبارتند از:

• آسفالت

• سرامیک

• بتن و سنگ تراشی

• پارچه و الیاف

• فایبرگلاس

• شیشه

• فلز

• کاغذ و مقوا

• پلاستیک

• لاستیک

• چوب

انواع رنگ های صنعتی

رنگ های صنعتی از نظر شیمی بسیار متفاوت هستند. آنها معمولاً شامل یک رزین، یک حلال، مواد افزودنی، رنگدانه ها و در بعضی موارد، یک رقیق کننده هستند. رنگ های پایه حلال حاوی ترکیبات آلی فرار (VOC) به عنوان حامل هستند. رنگ های پایه آب حاوی بیشتر آب هستند، اما همچنین مواد شیمیایی مانند اترهای گلیکول و الکل ها به عنوان حامل هستند. انواع مختلف رنگ های صنعتی عبارتند از:

اکریلیک – رزین مصنوعی مورد استفاده در لاتکس با کارایی بالا یا رنگ های پایه آب، برای اتصال فلزات، سطوح روغنی، شیشه و پلاستیک مناسب است.

اپوکسی – تقریباً به طور انحصاری در اجزای هواپیما استفاده می شود، در مقایسه با رزین هایی مانند آلکیدها که معمولاً فقط در رنگ های تزئینی استفاده می شوند، در برابر تخریب محیط مقاوم هستند.

پلی استر – به طور معمول غیراشباع و در کاربردهای دریایی استفاده می شود.

رنگ صنعتی چیست؟

از نظر فنی، می توانیم بگوییم که رنگ صنعتی محصولی است که به صورت مایع، خمیر یا پودر ارائه می شود و با یک فرآیند مناسب روی سطح اعمال می شود.

رنگهای صنعتی یک نوع پوشش است که با توجه به بالاترین استانداردهای صنعتی در زمینه مقاومت شیمیایی و خوردگی طراحی شده است. این مواد از پلیمری ساخته شده است که سخت ترین پوشش را ارائه می دهند. آنها طراحی شده اند تا از خوردگی در اتصالات و لوله های فولادی که حاوی گازها، روغن، آب، فاضلاب، پتروشیمی و تجهیزات پردازش مواد غذایی است و نیازمند پوشش نچسب می باشد، ممانعت بعمل آورد. همچنین در تجهیزات کشاورزی، خودرو و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

شاید برای شما سوال باشد که تفاوت رنگ ساختمانی و صنعتی در چیست؟

اولين مورد تفاوت رنگهاي صنعتي و ساختماني در كاربرد نهايي آنهاست. همانطور كه حتما حدس زده ايد كاربرد رنگهاي صنعتي در محيط هاي صنعتي و براي رنگ آميزي و پوشش دهي محصولات صنعتي به كار مي روند. حال آنكه رنگهاي ساختماني در محيط هاي مسكوني استفاده مي شوند. و هر كدام از اين محيط ها خصوصيات و نيازهاي خود را دارند. رنگهاي صنعتي بر روي محصولاتي نظير كپسول هاي CNG/LPG، وسايل نقليه، بشكه ها و ظروف نگه داري، داربست ها، برج هاي مخابراتي، به عنوان كفپوش در محيط هاي صنعتي و بسياري كاربردهاي ديگر به كار مي روند. اما رنگهاي ساختماني براي پوشش دهي روي سطوح ديوارها و سقف خانه ها به كار مي روند.

خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی

خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی: فروشنده رنگ صنعتی، محصول را در کیفیت های گوناگونی ارائه می دهد؛ ولی خوب است که در این جا این نوع از محصول را برای تان معرفی کنیم. رنگ صنعتی، نوعی از کالا می باشد که در کارخانه جات متفاوت و به همین شکل در کارهای صنایع بزرگ به کار گرفته می شود. این رنگ، پس از نوع ساختمانی، مصرف زیادی دارد.

هنگام خرید و فروش اینترنتی رنگ صنعتی آن هم در حجم بالا، دقت کنید که آن ها انواع مختلفی دارند و طبعاً موارد کاربردشان نیز با هم دیگر فرق می کند. یکی از اشتباهاتی که بسیاری متوجه آن نیستند، مواد اولیه ای می باشد که در هنگام ساخت، باعث می گردد تا رنگ کاربردهای گوناگونی پیدا کنند.

شما می توانید با خرید و فروش اینترنتی رنگ های صنعتی کرویند در هر شهری که هستید رنگ مورد نظر خود را تهیه کنید. پس می شود از شیراز، مشهد، تهران، اهواز، تبریز، رشت و … چنین محصول بار ارزشی را تهیه کنیم. بازار این رنگ ها به دلیل کاربرد زیادی که دارد، از رونق خوبی برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی