فروش رنگ پلاستیک

فروش رنگ پلاستیک

فروش رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک چیست؟

به عبارت ساده تر، رنگ امولسیون پلاستیک رنگ دیوار بر پایه آب است. این بر اساس اکریلیک است و یک پایان صاف و مات برای دیوارها فراهم می کند. این رنگ ها به دلیل سهولت در کاربرد، خشک شدن سریع، بوی نامطبوع و قابل شستشو بودن، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. رنگهای امولسیونی پلاستیکی نیز در برابر رطوبت مقاوم هستند. می توانید از آنها در اتاقهای مرطوب مانند آشپزخانه یا سرویس بهداشتی بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با نحوه ی فروش رنگ پلاستیک آشنا کنیم.

فروش رنگ پلاستیک

انواع رنگ امولسیون پلاستیک

ویژگی های فروش رنگ پلاستیک

  • امولسیون مات وینیل یک پایان مات و غیر براق می دهد که به طور ماهرانه ای عیوب کوچک روی دیوار یا سقف را می پوشاند.
  • امولسیون براق وینیل جلای لطیف می دهد و از دوام بیشتری نسبت به مات وینیل برخوردار است.
  • امولسیون ابریشم وینیل جلای براق می بخشد و با دوام ترین رنگ امولسیون است.
  • از جمله موارد استفاده از رنگ پلاستیکی در ساختمان ها برای سقف ساختمان می باشد. استفاده از رنگ پلاستیکی در محل هایی که تردد زیادی دارد توصیه نمی شود. همچنین استفاده از رنگ پلاستیکی برای دیوار راهروها و راه پله ها اصلا توصیه نمی گردد چرا که در مسیرهای پر تردد سریعاً دچار لک می شود. همچنین استفاده از رنگ پلاستیکی برای سطوح فلزی و چوبی مناسب نمی باشد.
  • برای رنگ دیوارهای داخلی نیز استفاده می شود و همچنین برای رنگ آمیزی دیوارهای خارجی نیز استفاده می شود.

خرید و فروش رنگ پلاستیک

برای استعلام قیمت فروش رنگ پلاستیک فقط کافی است با شماره ها تماس حاصل فرمایید و متخصصین شرکت رنگ سازی کریوند قیمت خرید و فروش رنگ پلاستیک موجود در بازار را به شما اعلام می نمایند.

رنگ پلاستیک

فروش رنگ پلاستیک، رنگ پلاستیک قدیمی‌ ترین نوع رنگ در بین رنگها بوده که استفاده از این نوع رنگ رواج بیشتری داشته است از جمله مزایای این رنگ می توان به قابلیت مخلوط شدن این رنگ با حلال های نفتی اشاره کرد همچنین رنگ های پلاستیک اگر از نوع با کیفیت و درجه یک باشد، قابل شستشو نیز است. از مهمترین پارامترهایی که رنگ پلاستیک را پرکاربردترین رنگ کرده است.

سرعت بالا در رنگ آمیزی می باشد، در واقع برای رنگ کاری ساختمان با استفاده از رنگ پلاستیک مدت زمان کمتری صرف می شود.

رنگ پلاستیک یک رنگ بر پایه آب است که همانند سایر رنگ‌های پایه آب، بدون بو بوده و به سادگی با آب ترکیب می‌شود. معمولا افراد خبره این رنگ را برای رنگ آمیزی سقف توصیه می‌کنند، هر چند منعی درباره استفاده از آن به روی دیوارها و سایر سطوح نیز وجود ندارد اما با توجه به تفاوت‌هایی که رنگ دیوار و سقف دارد، رنگ پلاستیک نتیجه بهتری روی سقف خواهد داشت. با این حال از رنگ پلاستیک بعنوان یک رنگ مقرون به صرفه برای رنگ آمیزی سطوح مختلف استفاده می‌ شود.

یک مورد از ویژگی های رنگ پلاستیک

فروش رنگ پلاستیک به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص آن: رنگ‌های پلاستیکی از جمله رنگ‌های سریع خشک یا رنگ‌های فوری محسوب می‌شوند که طی چند ساعت پس از رنگ زدن، به سرعت خشک و یکدست می‌شوند. خشک شدن رنگ‌های پلاستیکی بین ۲ الی ۴ ساعت طول می‌کشد. این در حالیست که خشک شدن رنگ‌های روغنی حداقل ۲۴ ساعت طول می‌کشد. بنابراین اگر فضای مورد نظر شما برای رنگ زدن خیلی سریع آماده باشد، اغلب رنگ‌های پایه آب و پلاستیکی استفاده می‌شود.

کدام رنگ مناسب کار شماست؟

با توجه به ویژگی‌هایی که رنگ‌های ساختمانی نظیر رنگ روغنی و رنگ آکریلیک پایه آب و رنگ پلاستیک دارند و اینکه می ‌خواهید چه سطحی را رنگ بزنید، چقدر سرعت خشک شدن رنگ برایتان اهمیت دارد، مبتدی هستید یا پیشرفته، و چه مقدار می‌ خواهید برای این کار هزینه کنید، می ‌توانید بین رنگ‌های نامبرده رنگ مناسب را انتخاب کنید. شما عزیزان و همراهان همیشیگی ما می توانید برای تهیه رنگ پلاستیک با واحد خرید  فروش شرکت تماس حاص کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی