قیمت خرید رنگ روغنی

قیمت خرید رنگ روغنی

قیمت خرید رنگ روغنی

طراحی و نقاشی ساختمان از بهترین روش‌های تغییر دکوراسیون منزل است؛ که کاربرد فراوان دارد. همچنین استفاده از رنگ روغن در نقاشی ساختمان یک روش زیباتر از سایر روش‌ هاست. همچنین شما می توانید با خرید رنگ روغنی از رنگ پایدارتری برخوردار شوید. با این حال می توان گفت که رنگ روغن هنوز هم به عنوان یکی از انتخاب های خوب برای نقاشی دیوارهای منزل شناخته می شود و مزیت های خود را دارد. همراهان عزیز کریوند امروز قصد داریم شما را با قیمت خرید رنگ روغنی، انواع رنگ روغنی، مزایا و معایب آن آشنا کنیم.

اگر شما هم به فکر نقاشی دیوارهای منزل یا محیط کارتان افتاده ایده، بهتر است پیش از اقدام، برای آشنایی بیش تر با این نوع رنگ با  رنگ روغنی کریوند همراه باشید.

قیمت خرید رنگ روغنی

رنگ روغنی چیست؟

رنگ روغن به رنگی گفته می شود که در ترکیب آن روغن به کار برده می شود. این نوع رنگ از لحاظ ساختار حلال با انواع پلاستیک و آکریلیک متفاوت است. از آن جا که در ترکیب رنگ روغن، از روغن استفاده می شود، این رنگ در برابر آب مقاومت داشته و در مقابل آن آسیب نمی بیند. برای رقیق کردن رنگ روغن از تینر روغنی، بنزین و نفت استفاده می شود.

قیمت خرید و فروش رنگ روغنی

برای استعلام قیمت خرید رنگ روغنی  فقط کافی است با شماره های تماس حاصل فرمایید و متخصصین شرکت رنگ سازی کریوند سه نوع قیمت خرید رنگ‌ روغنی یعنی قیمت رنگ ‌روغنی مات، نیمه براق و براق موجود در بازار را به شما اعلام می نمایند.

نکاتی که هنگام استفاده و خرید رنگ روغنی باید به آن توجه کنید

بیشتر رنگ ها برای استفاده در محیط داخلی بسیار ایمن هستند. رنگ های حلال یا پایه روغنی ممکن است بیش از رنگ های پایه آب باعث تحریک چشم، پوست و دستگاه تنفسی شوند. هیچ مدرکی وجود ندارد که بخارات رنگ به زنان باردار یا جنین آسیب برساند، اما به زنان باردار توصیه می شود که در معرض بخارهای رنگ تازه قرار گیرند.

چند نوع رنگ برای استفاده در فضای بسته وجود دارد. همه آنها حاوی رنگدانه ها (برای رنگ) و یک مایع هستند تا بتوان رنگ را مخلوط و اعمال کرد.

  • رنگهای لاتکس یا لاتکس اکریلیک از آب به عنوان مایع اصلی استفاده می کنند، اگرچه ممکن است حلالها نیز وجود داشته باشند.
  • رنگ های پایه روغن حاوی روغن معدنی به عنوان مایع اصلی هستند.
  • در رنگ های حلال ممکن است از هر تعداد مواد شیمیایی آلی فرار (VOC) به عنوان مایع استفاده شود. VOC های معمول شامل تولوئن، زایلن، اتانول و استون و بسیاری دیگر است. مواد دیگر با توجه به نوع رنگ متفاوت هستند. به عنوان مثال، برخی از رنگ ها ممکن است حاوی ماده ای برای جلوگیری از کپک زدن باشند.

رنگ های روغنی همچنین می توانند پوست را تحریک کنند. در صورت بلعیدن می توانند باعث ناراحتی معده شوند. یک مشکل بزرگتر وجود دارد: اگر کسی رنگ روغن را ببلعد، رنگ می تواند وارد ریه ها شود. روغن معدنی در ریه ها می تواند باعث مشکلات تنفسی و ذات الریه شود. اگرچه این یک مشکل رایج در مورد رنگ نیست.

حتی بخارهای حاصل از رنگ های روغنی می توانند چشم، بینی و گلو را تحریک کنند، اما در صورت استفاده طبق دستور، باعث مسموم شدن بدن نمی شوند.

قیمت خرید رنگ روغنی و کاربرد آن در آشپزخانه

آشنایی با قیمت خرید رنگ روغنی و مزایا آن: مهمترین ویژگی های رنگ روغنی در نقاشی ساختمان این است که ضد آب هستند. به این معنا که شما می‌توانید بدون نگرانی بعد از استفاده از رنگ روغنی، دیوارها را بشویید. لذا بهترین رنگ روغنی در نقاشی ساختمان به خصوص نقاشی آشپزخانه، رنگ روغن است.

قبل از هر چیزی شما باید با قیمت خرید رنگ روغنی و انواع آن آشنا شوید. اگر قرار است ساختمان و منزل خود را با رنگ نقاشی کنید، ابتدا بهتر است با انواع رنگ‌ها آشنایی داشته باشید. این که شما برای هر قسمت، چه جنس رنگی را به کار ببرید بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال، لازم است آشپزخانه را با رنگ‌ روغن، رنگ آمیزی کنید که قابلیت شست و شو داشته باشد. رنگ‌ روغنی انواع مختلفی دارد که هنگام خرید آن باید دقت کنید. انواع رنگ روغنی:

  • رنگ روغنی مات
  • رنگ روغنی نیمه براق
  • رنگ روغنی براق

رنگ روغنی مات

ماهیت رنگ مات به صورتی است که کمتر نور را بازتاب می دهد به همین دلیل برای سطوحی مثل سقف و دیوارهایی که مشکل گچ کاری زیاد دارد از رنگ روغنی مات استفاده می شود. البته این رنگ مات دارای معایبی از قبیل قابیت شستشوی کمتر نسبت به رنگهای روغنی نیم براق و براق, بوی نامطبوع بیشتر و پوشش کمتر می باشد.

رنگ روغنی نیمه براق

امروزه در میان سه گروه رنگ روغنی، گروه رنگ روغنی نیمه براق بالاترین سطح تقاضا را دارا می باشد. رنگ روغنی نیم مات نیز مانند دیگر رنگ های روغنی کیفیت بسیار خوبی دارد اما این رنگ خصوصیاتی دارد که بسیار بهتر از رنگ روغنی مات و یا براق است. برخی از خصوصیات آن عبارت است از:

  • دید نیم مات بعد از خشک شدن
  • قابل شست و شو
  • عمر بسیار بالا
  • و…

رنگ روغنی براق

رنگ روغنی براق برای رنگ آمیزی دیوار و سقف مناسب نیستند و دلیل عدم انجام این کار براق بودن و انعکاس نور در آن ها است. رنگ روغنی براق به عنوان یک عایق مناسب در برابر زنگ زدگی و خوردگی فلزات است و از این رو برای رنگ آمیزی درب، پنجره و چهارچوب ها بسیار مناسب هستند.

نتیجه گیری

قیمت خرید رنگ روغنی کریوند بسیار به صرفه است. چراکه شرکت رنگ سازی کریوند محصولی با قیمت مناسب و با کیفیت را تولید می کند. رنگ روغنی از روغن بذر کتان و… تولید می شود. این نوع رنگ همانطور که مزایا خوبی دارد، در کنار آن معایبی دارد که هنگام خرید رنگ روغنی باید به آن توجه کنید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت رنگ روغنی با واحد خرید و فروش شرکت رنگ سازی کریوند تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی