فروش رنگ صنعتی

فروش رنگ صنعتی

فروش رنگ صنعتی

رنگ های صنعتی را می توان با توجه به مکانیسم خشک کردن یا پخت به سه گروه تقسیم کرد، این دسته های اصلی را می توان بر اساس ترکیب شیمیایی به زیر گروه های مختلف تقسیم کرد.

رنگهای موجود در یک گروه عمومی دارای خصوصیات یکسان بسیاری هستند. تغییرات شیمیایی مختلف به رنگ ها ویژگی های خاصی می دهد.

خشک کردن فیزیکی رنگ ها. فرآیند خشک کردن منحصراً از تبخیر حلالها تشکیل شده است.

رنگهای خشک کننده اکسیداتیو. فرایند خشک کردن ترکیبی از تبخیر حلالها با یک واکنش شیمیایی بین روغن موجود در رنگ و اکسیژن موجود در هوا است.

رنگ های شیمیایی را درمان می کند. فرآیند خشک کردن شامل یک واکنش شیمیایی بین پایه و یک سخت کننده است. قبل از استفاده، این دو جز components باید به درستی مخلوط شوند.

فروش رنگ صنعتی

انواع رنگ صنعتی

معمولا رنگ های صنعتی را براساس نوع رزین، نوع حلال و لایه مصرفی رنگ دسته بندی می کنند. در زیر به برخی از انواع رنگ صنعتی اشاره شده است:

  • رنگ صنعتی اپوکسی
  • رنگ صنعتی پلی یورتان
  • رنگ صنعتی بدون حلال
  • رنگ صنعتی پایه آب
  • رنگ صنعتی آستر و میانی

خرید و فروش رنگ صنعتی

در خرید و فروش اینترنتی انواع رنگ صنعتی از شرکت رنگ سازی کریوند می توان به ارزان ترین قیمت و در عین حال به با کیفیت ترین نوع رنگ دست پیدا کرد.

کلیه رنگ های صنعتی را از ما بخواهید.

کلیه رنگ هایی که توسط ما عرضه می شود دارای پوشش، براقیت و خشک شدن مناسب و عالی می باشند.

از انواع رنگ های صنعتی می توان رنگ های اپوکسی ( Epoxy )، پلی اورتان ( polyurethane )، سیلیکونی، سریع خشک و … را نام برد.

فروش رنگ صنعتی

اما در مورد رنگ هاي صنعتي هدف اصلي از انتخاب حفاظت سطوح صنعتی است كه پوشش داده مي شوند. حفاظت از وسايل و تجهيزات در مقابل عوامل مختلف محيطي نظير رطوبت، شرایط جوی خورنده، تماس مستمر با آب، آتش سوزی، حلال های صنعتی، سایش مداوم و … مهمترین هدف استفاده از رنگ های صنعتی است با انتخاب صحیح نوع رنگ می توان علاوه بر یک پوشش مناسب باعث افزایش طول عمر تجهیزات نیز شد. شرکت رنگ سازی کریوند تمامی سعی و تلاش خود را بر این داشته است که یک محیط امن برای خرید و فروش انواع رنگ صنعتی در اینترنت فراهم نماید. سیاست ما بر تامین رنگ در زمانی کوتاه با کیفیت و قیمت مناسب بوده و خدمات قبل، به هنگام و بعد از فروش را جزو تعهدات خود می دانیم. ضد زنگ دو جزئی، رنگ اپوکسی، پلی یورتان، آلکیدی روغنی، رنگ صنعتی و …

رنگ صنعتی چیست؟

رنگ صنعتی در ایران به انواعی از رنگها اطلاق می شود که کاربرد زیباسازی و علامت گذاری نداشته باشد. به طور کلی مهمترین کاربرد رنگهای صنعتی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می باشد. برای مثال رنگهای ساختمانی و اکریلیک کاربرد زیباسازی محیط و دکوراتیک دارند و به همراه رنگ های ترافیکی در دسته بندی جداگانه ای قرار می گیرند. ویژگی اصلی رنگ های صنعتی خاصیت ضدخوردگی آن است که برای محافظت از سطح فلزات در برابر خوردگی و زنگ زدگی به کار می رود.

اجزا تشکیل دهنده رنگ صنعتی

استفاده از رنگ های صنعتی می تواند از خوردگی فلزات در برابر مواد خورنده از جمله مواد شیمیایی، حلال ها و … جلوگیری کند. بطور کلی رنگ های صنعتی از چهار جزء اصلی تشکیل شدخ است:

  • رزین (رنگ پایه)
  • پیگمنت (رنگدانه)
  • حلال
  • مواد افزودنی

خرید و فروش یک رنگ صنعتی پر کاربرد

رنگ چکشی

این رنگ یکی از انواع رنگهای صنعتی بوده که بر پایه رزین الکیدی اصلاح شده، فرموله شده است. رنگ چکشی در مصارف عمومی کاربرد دارد. این رنگ وقتی روی سطوح آهنی اعمال می‌شود طرحی شبیه آهن چکش خورده ایجاد می‌کند. از این رو به این نوع رنگ، رنگ چکشی گفته  می شود. از ویژگی های مثبت این رنگ این است که پس از اعمال، بخوبی روی فلز می‌چسبد. در نتیجه سطحی یکدست با نقوش ایجاد می‌کند. همچنین تجمع گردو غبار بر روی این رنگ بسیار کمتر از سایر پوشش هاست.

نتیجه گیری

رنگ صنعتی یکی از رنگ های پر کاربرد در صنعت است. شما می توانید با اطمینان کامل این رنگ را از شرکت رنگ سازی کریوند خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی