فروش رنگ روغنی

فروش رنگ روغنی

فروش رنگ روغنی

رنگ روغن در سالهای دور از آمیختن رنگدانه ها (پیگمنت) به روغن های گیاهی (مانند بزرک، سویا، پنبه و …) به عنوان مایع چسبنده و پیوند دهنده بدست می آمد. روغن بزرک روغنی متمایل به زرد با بویی مخصوص است این روغن در مجاورت هوا تبخیر نمی شود بلکه با اکسیژن هوا ترکیب شده و به صورت ژله ای در می آید. به همین دلیل در نقاشی رنگ روغن پودر رنگ را با آن مخلوط می کنند و از آن رنگ درست می کنند. فرآیند اکسیداسیون، یک لایه رنگ با استقامت و انعطاف پذیر خلق می کند.

فروش رنگ روغنی

برس های رنگ روغن اگرچه اغلب باریک به نظر می رسند اما در نقاشی دیوارها از طریق بهترین تکنیک مورد نیاز برای تنظیم کار شما بسیار موثر هستند. چنین برس ها ابزار مهمی در رنگ آمیزی دیوار ها هستند. از این رو، این ابزارها باید با احتیاط زیادی خریداری شوند زیرا در هر مسیری که امتحان می کنید خوب کار نمی کند. در ادامه همراه ما باشید تا شمارا با خرید و فروش رنگ روغنی آشنا کنیم.

خرید و فروش رنگ روغنی

شرکت رنگ سازی کریوند مفتخر است که کالا را بشرط آنالیز و با اصالت مواد اولیه و به قیمت مناسب و رقابتی به فروش برساند. لطفاً قیمت کالا را به روز استعلام فرمایید.

شاید از نظر شما با ورود دسته ای جدید از رنگ ها مانند رنگ های اکریلیک، استفاده از رنگ روغن ساختمان دوران خود را پشت سر گذاشته باشند، ولی بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با مزیت هایی از رنگ روغن آشنا شوید که موجب شده همچنان در رنگ آمیزی دیوار برخی قسمت های خانه بهترین انتخاب باشند:

رنگ روغنی

فروش رنگ روغنی مات – این رنگ استاندارد شما در مناطقی است که رطوبت زیاد یا رطوبت طولانی مدت را مشاهده نمی کنند. با این حال، این تمایل به کثیف شدن راحت تر از سایر گزینه ها دارد.

رنگ روغنی براق– رنگ ترجیحی من برای مناطقی است که رطوبت زیادی نمی بینند. برخلاف رنگ مات، رنگ براق دارای براقیت کمی است و بدون اینکه کاملاً براق مانند نیمه براق به نظر برسد خوب به نظر می رسد. این همچنین به این معنی است که بهتر از دیگر رنگ ها در برابر خاک و آلودگی مقاومت می کند.

فروش رنگ روغنی نیمه براق – این همان چیزی است که باید در آشپزخانه و حمام خود استفاده کنید. مقدار کمی درخشش دارد و تمایل دارد رطوبت را بهتر از مات و براق کنترل کند، بنابراین تمیز کردن آن راحت تر است (در صورت لزوم می توانید آن را پاک کنید). اگر بچه دارید، این گزینه در مناطقی که ارتباط زیادی بین دیوار مانند راهرو یا اتاق بازی دارند نیز وجود دارد.

از ترکیب رنگ‌های روغنی براق و مات می‌توانید به رنگ نیمه براقی دست پیدا کنید که حد وسطی میان این دو نوع رنگ روغنی است. خوبی رنگ نیمه براق در این است که درصد مات یا براق بودن آن را خودتان تعیین می‌کنید و می‌توانید با کم یا زیاد کردن رنگ‌ها، میزان براق بودن آن را مشخص کنید.

نحوه زدن رنگ روغنی

رنگ روغنی روی دیوار را می توان با قلم مو، غلطک و پیستوله انجام داد ولی بهترین روش برای اینکه رد قلمو روی دیوار باقی نماند، استفاده از غلطک است، البته در سطح غلطک نیز پرزهایی وجود دارد که به طور منظم روی دیوار رد بر جای می گذارند. بوی رنگ روغن مات نیز به دلیل ترکیب اضافه تر خود تا حدی بیشتر از رنگ روغن براق است.

مزیت رنگ روغنی

به دلیل ضد آب بودن، برای رنگ آمیزی نرده و چارچوب ها و درب های فلزی و چوبی بسیار نیز رنگ روغنی بسیار مناسب است.رنگ روغنی پوشش دهی ببسیار بالایی دارد. یعنی با مقدار و حجم کمتری رنگ، میتوانید سطح بزرگتری رو نسبت به رنگ های پلاستیک رنگ کنید.

نتیجه گیری

رنگ روغنی یک نوع رنگ ساختمانی است که از سالهای دور کاربرد فراوانی داشته و از پر فروش ترین رنگ ها ساختمانی بوده است. یکی از بارز ترین ویزگی های رنگ روغنی براق بودن آن است که خیلی سریع تمیز می شود. رنگ روغنی یکی از پر فروش ترین رنگ های ساختمانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی