نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای درب های ورودی

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای درب های ورودی

مناسب ترین رنگ های درب ورودی

همراهان عزیز در این مقاله قصد داریم شما را با نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای درب های ورودی آشنا کنیم.

رنگ درب ورودی شما نباید قدیمی باشد. به هر حال، این اولین چیزی است که مردم هنگام بازدید از خانه شما می بینند. ورودی جلو باید به عنوان یک چراغ استقبال برای استقبال از مهمانان باشد. اگرچه می توانید درب ورودی خود را به هر رنگی که دوست دارید رنگ کنید، اما چند ملاحظه وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب رنگی که دوست دارید کمک کند. با استفاده از این نکات، بسته به دید خود می توانید درب خود را رنگ آمیزی کنید، متناسب با سبک طراحی یا قوانین را خم کنید. بعلاوه، اگر در خانه ای قدیمی تر زندگی می کنید، رنگ آمیزی درب ورودی فرسوده تازه سازی آسان آخر هفته است که به شما امتیازات مهم جذابیت را می دهد. برای انتخاب رنگ مناسب درب ورودی، این باید ها و نبایدها را دنبال کنید.

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ برای درب های ورودی

چندین رنگ زیبا و مناسب برای درب ورودی

باید: با کارهای کلاسیک همراه باشید از رنگی خنثی مانند قهوه ای، سیاه یا خاکستری برای ظاهر استفاده کنید. رنگ قرمزهای تیره و آبی تیره از رنگ های کلاسیک درب جلو هستند که مانند یک رنگ خنثی عمل می کنند. اگر سبک شما تغییر کند یا بعداً نمای بیرونی خانه خود را تغییر دهید، رنگ های خنثی با شما سازگار می شوند. گزینه خنثی دیگر لکه دار کردن درب به جای رنگ آمیزی در آن است. یک لکه چوبی بر مواد طبیعی درب یا الگوی آن اضافه کنید.

باید: از آنجا که درب شما در معرض عناصر خارجی قرار می گیرد، استفاده از رنگ مناسب برای جلوگیری از لایه برداری و محو شدن بعدا ضروری است. رنگ های خارجی لاتکس پوشش مقاوم در برابر آب و هوا را ایجاد می کنند. اگر درب شما فلزی است، به دنبال درب محافظ در برابر زنگ زدگی باشید. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید. رنگ های درب بیرونی در انواع مختلفی از جمله مات، نیمه براق و براق در دسترس هستند. یک براقیت عالی، جزئیات معماری را به شما نشان می دهد، اما همچنین لک و لکه های بیشتری را بر روی درب نشان می دهد. برای پنهان کردن نقایص درب ورودی، یک رنگ نیمه براق را انتخاب کنید.

باید: سبک کلی خانه شما می تواند به شما در انتخاب رنگ درب ورودی کمک کند. یک رنگ جسورانه و غیرمعمول مانند رنگ سبز آهک در این خانه نشانه ای از نمای مدرن آن است. هر چند از شکستن قوانین نترسید. استفاده از یک رنگ غیر منتظره می تواند به شخصیت افزوده و نمای سنتی را زنده کند.

نباید: برای درک کامل از شکل ظاهری رنگ، باید آن را در محیط برنامه ریزی شده آن مشاهده کنید. رنگ ها در شرایط مختلف نوری می توانند بسیار متفاوت به نظر برسند. نوارهای رنگی را به درب خارجی برسانید و رنگ را در طول روز مشاهده کنید. اگر می خواهید حتی بهتر از شکل ظاهری آن مطلع شوید، یک نمونه کوچک را مستقیماً روی درب نقاشی کنید.

انتخاب بهترین رنگ برای درب های ورودی

سبز نعناع

رنگ سبز آرامبخش در ایوان جلوی خانه شما در هر فصل زیبا به نظر می رسد.

رنگ قرمز

رنگ قرمز عمیق در برابر یک خانه آجری بی عیب و نقص به نظر می رسد و احساس در های قدیمی را تداعی می کند.

رنگ سیاه

یک درب سیاه هنوز هم می تواند بیانیه ای جسورانه ایجاد کند، خصوصاً در رنگ براق و مایل به خاکستری ملایم.

رنگ صورتی مرجانی

مانند یک رنگ ملایم که با بقیه قسمتهای بیرونی به خوبی درگیر است، این رنگ مناسب خانه های ییلاقی است.

رنگ های گرم

رنگهای واضح و روشن بیانگر طراحی قوی هستند اما به طرز شگفت انگیزی با اکثر سایه های دیگر به خصوص با رنگهای خنثی که بیشتر به عنوان رنگ اصلی یک خانه استفاده می شوند، مخلوط می شوند.

در این مقاله شما را با انتخاب بهترین گزینه ها برای رنگ درب ورودی آشنا کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی