رنگ ساختمانی قابل شستشو

رنگ ساختمانی قابل شستشو

نیاز به شستن دیوارهای خود دارید؟ رنگ ساختمانی قابل شستشو به طور خاص و به راحتی خرابکاری ها، خراش ها و علائم روزمره ای را که دیوارهای شما و ممکن است در یک خانه با بچه اتفاق بیفتد را فراهم می کند. اگر دیوارهای خود را برای پاک کردن مداد رنگی، نشانگرهای کودکان، یا سس اسپاگتی می شویید، از رنگ ساختمانی قابل شستشو استفاده کنید.

تعطیلات فرصتی عالی برای گذران وقت با خانواده و دوستان است. بوی پای سیب و شومینه های سوخته به ما یادآوری می کند که سال رو به پایان است. این به ما یادآوری می کند که از نعمت های بزرگی که داریم سپاسگزار باشیم و برای سال نو آماده شویم. بازدید از دوستان و اقوام به همراه کودکانی که با اسباب بازی های جدید، توپ ها و دیگر هدایای فوق العاده بازی می کنند، می تواند خرابی های بزرگی را در دیوارهای نقاشی شده ایجاد کند. رنگ ساختمانی قابل شستشو یک پیشنهاد خوب و مناسب برای خانه شماست.

رنگ ساختمانی قابل شست و شو

این رنگ به مستاجر یا صاحب ساختمان امکان تمیز کردن دیوارهای خود را می دهد.

محصولات قابل شستشو ساخته می شوند تا لکه های معمول خانگی را با کمی پاک کردن فیزیکی آزاد کنند و به مواد شوینده سبک (گاهی اوقات فقط یک پارچه مرطوب در آب) نیاز دارند.

محصولات قابل شستشو برای سطوح پر رفت و آمد بیشتر ساخته شده اند.
بنابراین، دفعه بعدی که یک گالن رنگ در فروشگاه رنگ فروشی خریداری کردید، چند سوال ساده از خود بپرسید تا مشخص کنید کدام محصول بیشتر به سود شما خواهد بود.

 اگر کسی هستید که به طور مداوم دیوارها را پاک می کند، ممکن است بخواهید به دنبال یک رنگ ساختمانی  قابل شستشو باشید.

اگر در حال نقاشی اتاق بچه ها یا آشپزخانه ای هستید که گاهی لکه های معمول خانگی در آن ایجاد می شود، یک محصول قابل شستشو ایده آل خواهد بود. زیرا آنها به راحتی لکه را پاک می کنند.
رنگ دیوار قابل شستشو به طور خاص فرم داده می شود تا باعث افزایش مقاومت در برابر لکه و قابلیت شستشو شود. 
این رنگ به منظور حفظ و تمیز نگه داشتن دیوارهای داخلی با وجود ریختن لکه ها، لکه ها و خرده های روزمره کمک می کند.

رنگ قابل شستشو، مهندسی شده برای ایجاد مقاومت استثنایی در برابر لکه ها و علائم ناخوشایند ناشی از تمیز کردن و سایش، یک دیوار قابل شستشو است که به راحتی تمیز می شود و ظاهری کاملاً رنگ آمیزی شده روی دیوارهای داخلی شما را حفظ می کند. با اطمینان برای محافظت استثنایی در دیوار می توانید رنگ ساختمانی قابل شستشو را انتخاب کنید و فقط هنگام تغییر رنگ، دوباره روی آن را بزنید.


امولسیون رنگ هایی است که عمدتا برای دیوارهای داخلی و سطوح خارجی ساختمان استفاده می شود. این رنگ ها اغلب به عنوان رنگ های مبتنی بر آب یا رنگ های پلاستیکی شناخته می شوند. رنگ های داخلی و خارجی، امولسیون ها در انواع مختلفی از پوشش ها وجود دارند، از پایان پایه مات شروع می شوند تا پوشش های ابریشمی صاف.

با افزایش خاصیت پلاستیکی رنگ، لطافت آن نیز افزایش می یابد. معمولاً از رنگ های پلاستیکی به عنوان رنگ های قابل شستشو نیز یاد می شود.
ویژگی های کلیدی رنگ های امولسیونی خاصیت تقویت شده ای مانند مقاومت در برابر کپک، نگهداری آسان و در دسترس بودن در طیف گسترده ای از رنگ ها است. 

یک امولسیون سخت و با کیفیت بالا برای دیوارها و سقف ها در اتاق های شلوغ است. کاملاً قابل شستشو است به این معنی که سطوح شما برای مدت طولانی تری ظاهر خوبی خواهند داشت.

مکان هایی که به رنگ ساختمانی قابل شستشو بیشتر نیاز دارند:

  • حمام
رنگ ساختمانی مناسب حمام

بیشتر حمام ها با مواد سفید کننده و سایر مواد شیمیایی سخت تمیز می شوند و دیواره های نزدیک وان ها به طور مداوم پاک می شوند. این ترکیب تمیزکاری دقیق، در نهایت لکه هایی بر روی دیوارها ایجاد می کند، مگر اینکه با رنگ قابل شستشو با کیفیت بالا پوشانده شود. 

  • آشپزخانه ها
رنگ ساختمانی مناسب آشپزخانه

این قسمت خانه، بیشتر در معرض نشت و لکه است. چربی و جرم بر روی دیواره های اطراف اجاق گاز ایجاد می شود، در حالی که نشت آب چسبناک در نزدیکی مناطق آماده سازی غذا تجمع می یابد. رنگ ساختمانی قابل شستشو می تواند در برابر تمیز کردن روزانه آشپزخانه مقاومت کنند.

  • اتاق کودکان
رنگ ساختمانی مناسب اتاق کودک

کودکان مطمئناً می دانند که چگونه یک آشفتگی باورنکردنی در اتاق خودشان ایجاد کنند. از نظر یک کودک خردسال، یک دیوار یک بوم است که می توانند روی آن نقاشی بکشند. اما رنگ قابل شستشو باعث می شود که این دیوارها مقاوم شوند. گزینه ای خارق العاده برای اتاق کودکان، مناطق کارگری یا هر مکان دیگری که کودکان در آن وقت زیادی می گذرانند، است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی