ضد زنگ پایه آب

ضد زنگ پایه آب

ضد زنگ پایه آب چیست؟

تمیز کننده استیل ضد زنگ پایه آب بدون خراش تمیز و درخشنده است. هیچ لایه چربی باقی نمی گذارد. پایان اصلی فولاد ضد زنگ و سایر فلزات را حفظ می کند. مخصوصاً برای حفظ تمیزکاری بدون نقص فلزات روی تجهیزات آشپزخانه و آبخوری ها مناسب است. ایده آل برای فولاد ضد زنگ و بیشتر فلزات دیگر مانند آلومینیوم، برنج، کروم، مس، روی، نقره و فولاد.

ضد زنگ پایه آب

ضد زنگ پایه آب

با استفاده از ضد زنگ پایه آب، زنگ زدگی های زیرپوستی ناشی از حبس رطوبت زیر پوشش رنگ از میان می رود، در اصل رطوبت محیطی نفوذ کرده به سطح فلز با رطوبت رنگ پایه آب ترکیب شده و در فرایند خشک شدن تثبیت شده و غیرفعال می گردد.

توجه:

  • از تماس با چشم، پوست و لباس خودداری کنید.
  • دستها را بشویید و مناطق آسیب دیده پس از دست زدن به طور کامل بشویید.
  • از گرما، جرقه، شعله های باز و گرم دور باشید. سیگار کشیدن ممنوع.
  • روی شعله باز یا منبع اشتعال دیگر اسپری نکنید.

کمکهای اولیه: اگر با چشم شما تماس پیدا کرد،، با دقت چند دقیقه با آب بشویید. اگر لنزهای تماسی دارید به اندازه ۱۵ دقیقه شستشو را ادامه دهید. اگر سوزش چشم همچنان ادامه داشت، به پزشک مراجعه کنید. اگر با پوست شما تماس پیدا کرد با آب فراوان بشویید. در صورت بروز و تحریک پذیری پوست، به پزشک مراجعه کنید توجه اگر بلعیده شود: بلافاصله با یک مرکز مسمومیت یا پزشک تماس بگیرید. چرا که باعث ایجاد استفراغ می شود.

۳ مورد از مزایا ضد زنگ پایه آب

  1. پوشش دهی عالی و با قدرت چسبندگی خوب
  2. دارای مقاومت و سازش مطلوب نسبت به ضد زنگ های معمولی
  3. اجرای آسان و سریع بدون ترکیب با تینر

تمیز کننده فولاد ضد زنگ بر پایه آب

از فولاد ضد زنگ و سایر سطوح فلزی تمیز، صیقل داده و محافظت کنید. فرمول مبتنی بر آب باقیمانده های روغنی را از بین می برد، تجمع نمی یابد و پودر یا کیک در شکاف ها ایجاد نمی شود. محصول بدون استفاده از ساینده، اسید یا سیلیکون، سطح براق را به سطوح فلزی برمی گرداند. فرمول مبتنی بر آب برای استفاده در مناطق تولید، آماده سازی یا خدمات غذایی ایده آل است.

رنگ و ضد زنگ پایه آب بهترین گزینه برای استفاده در مناطق شرجی و رطوبتی می باشد و صنایعی که نیاز مقاومتهای سطحی ضد سایش هستند و می بایستی که از پوششهای ضد سایش اپوکسی استفاده کنند، بهتر است که ابتدا از ضد زنگ پایه آب استاندارد برای زیر کار پوشش اپوکسی استفاده کننده تا سازه های فلزی آنها دچار پوسیدگی زیرپوستی نشده و عمر مناسب چندین برابری را پیدا کنند.

تمیز کننده و ضد زنگ پایه آب به ویژه برای پاک کردن لکه های سخت روغن و همچنین لکه های آب، نشت و خاکهای منشا غذایی فرموله شده است. تمیز و براق می کند. همچنین هیچ لایع چربی به جا نمی گذارد. ضد زنگ پایه آب یک پوشش منحصر به فرد برجا می گذارد که در برابر آلودگی بیشتر مقاومت می کند. برای نگهداری از پوشش فلزی روشن و تمیز در تجهیزات آشپزخانه، آزمایشگاه، دفتر، رستوران، کارخانه، آسانسور استفاده می شود. این ماده حاوی هیچ نوع ماده مخدر مضر نفت نیست. پارچه های تمیز با پاک کننده را می توان در مواد شوینده لباسشویی عادی شستشو داده و مجدداً استفاده کرد.

در زمان استفاد از رنگ پایه آب به جای تینر و بنزین از آب به عنوان رقیق کننده استفاده می شود و این مورد علاوه بر کاهش هزینه خرید حلال های نفتی خطرات ناشی از آتش سوزی و آلودگی تنفسی کارگران از میان می برد.

در نتیحه دریافتیم که ضد زنگ پایه آب رویکردی مناسب است که اغلب شرکت های پیشرفته جهان آن را پیش روی خود دارند و به مرور زمان در حال حذف رنگ های پایه نفتی هستند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با واحد اطلاعات شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی