خاص ترین رنگ اتومبیل مربوط به کدام کمپانی ها است؟

خاص ترین رنگ اتومبیل مربوط به کدام کمپانی ها است؟

خاص ترین رنگ اتومبیل مربوط به کدام کمپانی ها است؟

رنگ اتومبیل، ویژگی کـه می تواند بـه‌ تنهایی عامل مهمی در جذابیت بخشیدن بـه یک ماشین و یا از چهره انداختن آن باشد. در صنعت ماشین، یک نظریه جالبی وجود دارد.

این نظریه بـه مـا می گوید کـه هر چـه طیف رنگ‌هاي خودرویی یک شرکت، بیشتر باشد، نشان از قوی تر بودن اقتصاد و داشتن سرمایه بیشتر توسط آن شرکت اسـت. انتخاب یک رنگ خاص و مناسب روی یک خودروی جذاب، می تواند تا مقدار قابل‌ توجهی، ارزش آن ماشین را بالا ببرد. علاوه بر شرکت رنگ سازی کریوند بسیاری از کمپانی های دیگر هستند که به تولید رنگ‌ خودرو می پردازند.

خاص ترین رنگ اتومبیل مربوط به کدام کمپانی ها است؟

انتخاب رنگ خودرو نیز همانند انتخاب نوع و مدل خودرو بستگی به سلیقه و ویژگی های شخصیتی فرد دارد اما جالب است بدانید که در این میان انتخاب یک رنگ بخصوص در بین مردم جهان مشترک است و یا بهتر بگوییم بیشتر خریداران خودرو به سراغ این رنگ برای خودرویشان می روند، به نظر شما چه رنگی است‌؟

شرکت رنگ سازی کریوند یکی از کمپانی هایی است که به تولید خاص ترین رنگ‌های اتومبیل در کشور می پردازد. در ادامه شما را با چندین مورد از این رنگ‌ ها آشنا خواهیم کرد.

رنگ‌ سفید

رنگ سفید، رنگ موردعلاقه غالب ایرانی‌ها

شاید جالب باشد بدانید رنگ سفید، رنگ موردعلاقه غالب ایرانی‌ها برای خودرو است و دلیل پرطرفدار بودن آن هم این است که مردم اعتقاد دارند رنگ سفید به مراقبت کمتری نیاز دارد.

مشکی

هنگام فروش خودرو، مشکی یکی از رنگ‌هایی است که ارزش خودروی شما را حفظ می ‌کند. همچنین رنگ مشکی همواره در تمامی مدل‌های خودرو طرفداران خاص خود را دارد. این به معنای فروش آسان خودروهای مشکی‌ رنگ است.

شرکت رنگ سازی کریوند یکی از تولید کنندگان مطرح کشور در صنعت رنگ خودرو است.

رنگ های خاص خودرو

تولید رنگ های خاص خودرو توسط شرکت رنگ سازی کریوند

نارنجی

اگر شما مشتاق به خرید یک ماشین نارنجی هستید، باید به قیمت آن هم توجه داشته باشید، زیرا داشتن یک ماشین نارنجی نسبت به رنگ های دیگر آن حدود ۲۰٫۴ درصد هزینه بیشتری بر روی دست خریدارانش می گذارد. اگرچه این نوع رنگ در کشور ما بسیار کم است.

قرمز

همه ما می دانیم که قرمز برای خودرو یک رنگ خاص است که مورد توجه برخی افراد خاص قرار می گیرد. با کمال تعجب، فروش مجدد یک خودروی قرمز به طور متوسط بدترین معاملات را دارند و فروشندگان این دسته از وسایل نقلیه زمان بیشتری برای فروش اتومبیل خود صرف می کنند.

زرد

رنگ زرد جزو آن دسته از رنگ هاست که مورد توجه بسیاری از خودروسازان قرار می گیرد و زمانی که می خواهید هزینه بیشتری برای خرید یک اتومبیل پرداخت نکنید و در عین حال خوش رنگ باشد، رنگ زرد می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. شرکت رنگ سازی کریوند یکی از تولید کنندگان رنگ خودرو زرد که بسیار طرفدار دارد.

خاکستری

بعضی از رنگ‌های خاکستری بیش از سایرین متمایز هستند، اما این رنگ خنثی در بین مشتریان محبوب است و محبوبیت بالای آن باعث می‌شود تا یک معامله بهتری برای خرید یک اتومبیل خاکستری داشته باشید.

در ادامه قصد داریم به چندین مورد از سوال های پر تکرار شما پاسخ دهیم.

آیا رنگ خودرو تاثیری در بیمه دارد؟

رنگ اتومبیل شما تاثیری در نرخ بیمه اتومبیل شما ندارد. در بیشتر موارد، شرکت بیمه شما حتی از رنگ اتومبیل شما اطلاع ندارد. شرکت های بیمه شماره شناسایی وسیله نقلیه (VIN) شما را می دانند اما رنگ اتومبیل شما در VIN لحاظ نشده است.

استفاده از چه رنگی باعث تمیز تر ماندن ماشین می شود؟

سفید، نقره ای، رنگ های خاکستری از جز رنگ های پر فروش هستند. مراقبت از آنها آسانترین حالت است. روزها تا هفته ها گرد و غبار به سختی خود را نشان می دهد، مگر اینکه هوا بارانی باشد. از طرف دیگر، تمیز کردن رنگ مشکی، قرمز و برخی از رنگ های مرواریدی و رنگ فلزی سخت ترین مشکل است.

چه رنگ اتومبیل، در معرض نور خورشید زود محو می شود؟

صرف نظر از شدت اشعه ماورا بنفش، برخی از رنگ ها بیشتر در معرض کمرنگ شدن هستند.

چه رنگ ماشینی گران است؟

قرمز گرانترین رنگ است. خاکستری ارزان ترین رنگ خودرو است.

ماشین سفید یا سیاه؟

رنگ سفید در مورد فاکتورهای گرما و دما بخشنده ترین رنگ است. رنگ های تیره (سیاه) بیشتر از رنگ های روشن (سفید) گرم می شوند. خریداران اتومبیل بیشتر به دلیل محبوب بودن آن، رنگ سفید را انتخاب می کنند. اتومبیل های سفید در مقایسه با اتومبیل های دارای رنگ دیگر تمایل به ارزش فروش مجدد بسیار بیشتری دارند.

امیدواریم که توانسته باشیم شما را در انتخاب رنگ خودرو راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی